2017

eTwinning projektas „Learn and Play“

Klubo „Draugystė“ anglų kalbos būrelio mokiniai dalyvavo tarptautiniame eTwinning projekte „Learn and Play“. Projekto metu mokiniai su dalyviais iš 4 skirtingų Europos šalių dalinosi vaikų tėvelių ir senelių prisimintais žaidimais. Pažiūrėkite, kaip mums buvo linksma žaisti ir mokytis!

Projektas „Christmas wishes“

Klubo „Draugystė“ anglų kalbos būrelio vaikai dalyvauja e-Twinning projekte „Christmas wishes“ su mokiniais iš Graikijos. Per Tėvų dienas vaikai kartu su tėvais rengė atvirukus ir piešinius savo projekto draugams.

Mokiniai siunčia sveikinimus Šv. Kalėdų proga projekto „Christmas Wishes“ draugams Graikijoje.

Jaunimo mainų projektas „Connected 3“

2017 m. liepos 30 d. – rugpjūčio 6 d. Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro mokinių ir mokytojų komanda dalyvavo Danijoje vykstančiame tarptautiniame Erasmus+ jaunimo mainų projekte „Connected“. Tai jau trečiasis projekto etapas, kuriame dalyvaujame. Projekte dalyvavo jaunuoliai iš Lietuvos, Latvijos, Suomijos ir Danijos.

Prevencinis projektas „Saugaus elgesio abėcėlė“

Klaipėdos vaikų laisvalaikio centras organizavo ir vykdė Klaipėdos miesto Prevencinį projektą „SAUGAUS ELGESIO ABĖCĖLĖ“

2017 m. gegužės 15 d. 16.00 val. Piešinių, lankstinukų konkurso „Saugaus elgesio abėcėlė“ apdovanojimai Molo g. 60-1.

2017 m. gegužės 16 d. 15.00 val. Pamoka „Pajūrio vairavimo mokykloje“

2017 m. gegužės 17 d. 14.00 val. Išvyka – susitikimas į Klaipėdos apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą adresu Kauno g. 6.

Projekte dalyvavo ne tik vaikų laisvalaikio centro vaikai, bet ir Vitės pagrindinės mokyklos bei „Vaivorykštės tako“ gimnazijos mokiniai.

Dalyviai buvo apdovanoti šviesą atspindinčiais suvenyrais ir saldžiomis dovanėlėmis.

Dėkojame Alinai Vaičekauskienei, Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato prevencijos skyriaus vyresniajai specialistei, Nerijui Stankui, Klaipėdos apskrities VPK kelių policijos tarnybos veiklos organizavimo ir prevencijos poskyrio specialistui, UAB „Pajūrio vairavimo mokyklai“ už pagalbą organizuojant Klaipėdos miesto prevencinį projektą „Saugaus elgesio abėcėlė“.

„Pamokos kitaip“

Visą kovo mėnesį Klaipėdos vaikų laisvalaikio centras, bendradarbiaudamas su „Gilijos“ pradine mokykla ir „Varpelio“ mokykla-darželiu, organizavo projektą „Pamokos kitaip“. Projekto metu neformalioje aplinkoje mokiniai ugdėsi bendrąsias kompetencijas, kūrybiškai ir aktyviai mokėsi naujų dalykų, gilino ir praktiškai pritaikė bendrojo lavinimo pamokų metu įgytas žinias.

Projekto metu mokiniai dalyvavo Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro klubų „Saulutė“ ir „Žuvėdra“ organizuojamose pamokose. Projekte „Pamokos kitaip“ dalyvavo beveik 600 pradinių klasių mokinių.

Džiaugiamės sėkmingu projektu, bendradarbiavimu su Klaipėdos „Varpelio“ ir „Gilijos“ mokyklomis ir tikimės, jog ši graži draugystė tęsis ilgus metus.

PROJEKTO AKIMIRKOS

Straipsnis dienrastyje Straipsnis

„Tyrinėkime Europą“

Klaipėdos vaikų laisvalaikio centre nuo 2016 m. lapkričio 25 d. iki 2017 m. gegužės 31 d. vykdomas programos „eTwinning“ projektas „Tyrinėkime Europą“ (Let’s Explore Europe).

Projekto tikslas – gilinti mokinių žinias apie skirtingas Europos šalių kultūras, papročius, tradicijas.

Uždaviniai:

  • Skatinti skirtingų kultūrų suvokimą;
  • Plėtoti susidomėjimą kitomis Europos šalimis, jų kultūromis;
  • Ugdyti komunikavimo, socialines ir pažinimo kompetencijas.

Projektas vyksta anglų kalba, jame dalyvauja 5–14 metų ugdytiniai iš skirtingų Europos valstybių: Lietuvos, Rumunijos, Lenkijos, Ispanijos, Turkijos, Kroatijos ir Graikijos.

Projekto koordinatorė – neformaliojo vaikų švietimo (anglų) mokytoja Ingrida Lekstutienė. Administratorė – Edita Grikšaitė, neformaliojo švietimo renginių organizavimo mokytoja.

2.... 2... 2.. 2. 2

„Laisvalaikis po pamokų“

2016–2017 m. m. Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro bendruomenė tęsia tarptautinę-projektinę veiklą. Lapkričio 12 d. užregistruotas dalyvavimas tarptautinės programos „eTwinning“ projekte „Laisvalaikis po pamokų“ (After school activities and free time). Projektas bus vykdomas iki gegužės 31 d.

Projekto tikslas – suteikti galimybę mokiniams patiems papasakoti apie savo laisvalaikį užsienio kalba. Bendravimas su projekto partneriais vyksta anglų kalba, todėl mokiniai tobulina bei gilina jau turimas anglų kalbos žinias, mokosi naujų žodžių, ugdo komunikavimo kompetencijas.

Uždaviniai:

  • Gerinti anglų kalbos žinias (skaitymas, rašymas, kalbėjimas);
  • Gerinti informacinių technologijų įgūdžius;
  • Plėtoti mokinių kūrybiškumą;
  • Ugdyti komandinio darbo ir bendradarbiavimo kompetencijas;
  • Motyvuoti mokymąsi;
  • Plėtoti kritinį mąstymą.

Mokiniai, dalyvaudami projekte, vieni kitiems pristato savo laisvalaikio praleidimo būdus: fotografuoja nuotraukas, filmuoja ir patys montuoja video, piešia, diskutuoja ir viskuo dalijasi su savo bendraamžiais iš kitų Europos ugdymo įstaigų. Bendradarbiaudami su mokytojais, informaciją viešina internetinėje erdvėje, atsako į partnerių laiškus, patys inicijuoja veiklas, diskusijas.

Projekte, vykstančiame anglų kalba, dalyvauja 4–14 metų ugdytiniai iš 5 skirtingų Europos valstybių ugdymo įstaigų: Lietuvos, Ispanijos, Albanijos, Rumunijos ir Turkijos.

Projekto koordinatorė – neformaliojo vaikų švietimo (anglų) mokytoja Ingrida Lekstutienė. Administratorė – Edita Grikšaitė, neformaliojo švietimo renginių organizavimo mokytoja.

1,. 1, 1.,. 1

Projektas „Mano profesija“

Klubas „Žuvėdra“ pradėjo naują projektą „Mano profesija“, kartu su klubo „Liepsnelė“ ugdytiniais aplankėme Klaipėdos turizmo mokyklą. Sužinojome apie profesines galimybes, apžiūrėjom visą mokyklą ir slapčiausius kabinetus, dalyvavome protų mūšyje ir puikiai praleidome laiką.

Mano profesija (3) Mano profesija (4) Mano profesija (2) Mano profesija (1)

Projekto „Knygos atgyja“ kūrybinės dirbtuvės

2017-01-24 vyko projekto „Knygos atgyja“ kūrybinės dirbtuvės. Šiame projekto etape, dekoratyvinės plastikos ir dramos būrelio „Žaisminga kaukė“, sukurtos lėlės atgijo improvizuotoje lėlių teatro scenoje.  Kūryba ir komandinis darbas perkėlė Hanso Kristijano Anderseno pasaką į realybę.

Pasakos (4) Pasakos (3) Pasakos (2) Pasakos (1)

 Startuoja naujas projektas „Knygos atgyja“

Klube „Žuvėdra“ startuoja naujas projektas „Knygos atgyja“, apjungiantis tris meno sritis: teatrą, muziką ir dailę. Sausio 10 d. įvyko pirmosios kūrybinės dirbtuvės, kuriose dalyvavo dekoratyvinės plastikos ir dramos „Žaisminga kaukė“ būrelių ugdytiniai.  Balandžio mėnesį visus pakviesime į baigiamąjį projekto spektaklį pagal H. K. Anderseno pasakas, skirtą Tarptautinei vaikiškos knygos dienai.