Klubas „Želmenėlis“

klubas_zelmenelis

Mus rasite:

Vingio g. 14B, LT-95193, Klaipėda

Tel. (846) 32 64 00

El. paštas klubaszelmenelis@kvlc.lt

Administracijos darbo laikas: I – 10.00-18.30, II – 10.00-19.00, III – 10.00-18.30, IV – 10.00-18.30, V – 9.00-17.30

Klubo ŽELMENĖLIS užsiėmimų tvarkaraštis 2023-2024 m.m.

KLUBAS „ŽELMENĖLIS“

Anglų kalbos būrelis „English's Virtuoso“

Neformaliojo vaikų švietimo (anglų kalba) mokytoja metodininkė Odeta Gečienė

Kalbos atveria duris į pasaulį. Anglų kalbos būrelis skirtas plėsti, įtvirtinti ir turtinti anglų kalbos žinias, mokėjimus bei įgūdžius. Neformalioje aplinkoje vaikai atsipalaiduoja, noriai atlieka anglų kalbos lavinimo užduotis, tobulina socialinius ir kalbinius įgūdžius, vaizduotę. Jauki aplinka, draugiška bei linksma atmosfera, inovatyvūs mokymo metodai, besimokančiųjų praktinių ir emocinių poreikių tenkinimas mokiniams leidžia pasiekti gerų rezultatų ir prasmingai praleisti laiką po pamokų. 

Atlyginimo dydis už mėnesį eurais (abonentinis mokestis):

I grupė - 6,00

Atviros vaikų erdvės

Neformaliojo švietimo renginių organizavimo mokytoja Virginija Palubinskytė

Smagiausia mokymo procese yra tai, kad kaskart tų pačių dalykų gali mokytis vis kitu būdu. Dirbdama su vaikais esu atvira, o mano tikslas – tapti jų drauge, nes nuo draugystės prasideda gražiausi darbai. Kuriu erdvę, kurioje netrūktų juoko, linksmybių, pokalbių, edukacinių veiklų.

Užsiėmimų metu vaikai dalyvaus įtraukiančiose diskusijose ir veiklose. Pamokose bus taikomi ugdymo metodai: „Minčių lietus“, „Pasaulio kavinė“, darbas grupėse, eksperimentai, aplinkos tyrinėjimas, išvykos, integruotos pamokos su kitais mokytojais, svarbių įvykių analizės, renginių organizavimas. Kūrybinio mąstymo dėka (intuicija, fantazija, emocijos) vaikas mokysis keisti aplinką, naujai interpretuoti ir įprasminti, spontaniškai kurti ir išrasti naujas formas, vaizdus, daiktus, situacijas.

Atvirose erdvėse siekiu formuoti asmenį, sugebantį tapti aktyviu visuomenės nariu, padėti tenkinti pažinimo, lavinimosi ir saviraiškos poreikius per kompetencijų ugdymą. Neformalusis vertinimas vyksta nuolat: stebint, išsakant nuomonę, kalbantis, diskutuojant, jaučiant mokinių reakciją, grįžtamąjį ryšį.

Atlyginimo dydis už mėnesį eurais (abonentinis mokestis) - 5,00

Dailės būrelis „Vėtrungė“

Neformaliojo vaikų švietimo (dailė) mokytoja metodininkė Aurelija Mačerinskienė

Dailė ir vaikai mane lydi didžiąją gyvenimo dalį. Turiu daugiau nei 20 metų pedagoginę patirtį.  Kūryboje ir bendravime su vaikais randu ramybę, pilnatvę, atsipalaidavimą. Džiaugiuosi galėdama savo žinias perduoti mažiesiems kūrėjams, auginti jų širdelėse meilę gamtai, aplinkai, puoselėti jų individualumą, saviraišką, fantaziją.

Dailės pamokose mažais žingsneliais, atsižvelgiant į jaunojo dailininko galimybes, pažinsime dailės paslaptis. Kurdami ir bendraudami jaukioje aplinkoje, pagal vaikų amžių suformuotose grupėse, prisiliesime prie piešimo, grafikos, tapybos, kompozicijos ir spalvotyros pagrindų. Vaikai atliks įdomias kūrybiškumo ir originalumo reikalaujančias užduotis, dalyvaus konkursuose ir parodose,  susiras naujų draugų, bendraminčių. Mokymosi metu persipins patirtis ir pažinimas, džiaugsmas ir ramybė, saviraiška ir kūrybiškumas.

Atlyginimo dydis už mėnesį eurais (abonentinis mokestis):

I, II, III grupė - 6,00

Biologijos būrelis „Įdomioji laboratorija“

Neformaliojo vaikų švietimo (gamta) mokytoja Virginija Palubinskytė

Gamtos pasaulis sudaro didžiąją dalį mano kūrybos. Esu nuolatiniuose kūrybiniuose ieškojimuose, eksperimentuoju grafikos, fotografijos, tekstilės srityse.

Gamtos pasaulis – edukacinė erdvė, kurios dėka vykdau gamtos mokslo ugdymo procesus. Užsiėmimų metu mokiniai lavins gamtamokslinę kultūrą, eksperimentų bei bandymu pagalba bus supažindinami su gamtoje vykstančiais procesais. Išmoks bendradarbiauti su kitais mokiniais, būti atsakingu ir saugiai elgtis klasėje.

Mokiniai noriai dalyvauja įvairiuose renginiuose bei projektuose, rodo savo iniciatyvą ir kūrybiškumą. Už aktyvų dalyvavimą visi mokiniai bus įvertinami ir paskatinami individualiai. 

Atlyginimo dydis už mėnesį eurais (abonentinis mokestis):

I grupė - 6,00

Gatvės šokio būrelis „Qne“

Neformaliojo vaikų švietimo (šokis) mokytoja Greta Jašmantaitė

Baigiau Lietuvos edukologijos universitetą, įgijau choreografės, šokio pedagogės ir meno vadovės specialybes. 

Esu sukaupusi didelę patirtį kaip šokėja. Tai kas vyksta didžiojoje scenoje man ne paslaptis ir ši patirtis man padeda ruošti ir motyvuoti mokinius šokti. Stengiuosi kuo daugiau mokytis ne tik iš Lietuvoje mokančių gatvės šokių mokytojų, bet ir praktikuojuosi važinėdama į seminarus užsienyje (Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Italijoje, Anglijoje). Turėjau galimybę tobulėti vienoje garsiausių šokių studijų Londone „Studio 68“. Dalyvavau legendinėje „Fair Play Dance“ stovykloje ir turėjau galimybę šokti pas geriausius pasaulyje choreografus. Teko sudalyvauti ir garsios atlikėjos Rihannos šokėjų seminaruose. 

Užsiėmimo metu mokiniai susipažins su skirtingais gatvės šokių stiliais. Didelis dėmesys bus skiriamas „hip hop“ šokiui, kuris padeda gerinti socialinius įgūdžius. Mokiniai susipažins su gatvės šokių atsiradimo istorija, tokiu būdu gilinsis į subkultūros tikslą, kuris skatina ne konkurenciją, priešiškumą, o vienybę, bendradarbiavimą, toleranciją. 

Atlyginimo dydis už mėnesį eurais (abonentinis mokestis):

I, II grupė - 6,00

Gitaros būrelis „6 stygos“

Neformaliojo vaikų švietimo (muzika) mokytojas Jevgenij Sege 

Muzikuoju daugiau nei 20 metų ir neįsivaizduoju savo gyvenimo be dviejų nuostabių instrumentų-gitaros ir ukulelės. Stengiuosi kasdien tobulinti savo įgūdžius, nuolat atrandu kažką naujo ir netikėto. Labai džiaugiuosi, kad turiu galimybę pasidalinti savo žiniomis ir patirtimi su jaunimu. Pamokų metu, naudojant įvairius mokymo metodus, mokysimės muzikos teorijos pagrindų, muzikos rašto, gitaros ir ukulelės tabulatūros pažinimo.

Mokiniai turės galimybę dalyvauti įvairiuose renginiuose bei projektuose, pasirodyti koncertuose ir festivaliuose. Užsiėmimai gali vykti lietuvių, anglų, rusų kalbomis.   

Atlyginimo dydis už mėnesį eurais (abonentinis mokestis):

I grupė - 9,00

Grafinių medijų būrelis „Pikselių dirbtuvės“

Neformaliojo vaikų švietimo (informacinės technologijos) mokytojas Julius Vaičiulis

Atlyginimo dydis už mėnesį eurais (abonentinis mokestis):

I, II grupė - 6,00

Internetinių aplikacijų būrelis „Svetainių architektai“

Neformaliojo vaikų švietimo (informacinės technologijos) mokytojas Julius Vaičiulis

Atlyginimo dydis už mėnesį eurais (abonentinis mokestis):

I, II grupė - 6,00

Kulinarijos būrelis „Skonių jūra“

Neformaliojo vaikų švietimo (technologijų) mokytoja Laura Petrauskaitė

Kulinariją galime apibūdinti kaip patrauklios išvaizdos, gero skonio ir maistingų savybių valgio gaminimo technologiją. 

Darbas virtuvėje gali būti tikras malonumas, kurio metu atsipalaiduojame ir visas mintis skiriame skonių ir aromatų gausai. Užsiėmimų metu vaikai susipažins su higienos ir saugaus elgesio virtuvėje taisyklėmis. Turės galimybę išmėginti gausybę skirtingų receptų, susipažinti su virtuvės gudrybėmis, sveikos mitybos principais, stalo etiketu. Į maisto gamybą pažvelgsime kūrybiškai, dirbdami grupėmis ir individualiai. 

Jeigu domiesi maistu, prisijunk, padėsiu viso to išmokti!

Atlyginimo dydis už mėnesį eurais (abonentinis mokestis):

I, II, III, IV grupė - 6,00

Perkusijos būrelis „Garso kalvis“

Neformaliojo vaikų švietimo (muzika) mokytojas Saulius Zalieskis

Būgnas - tikriausiai pats pirmas kažkada sukurtas muzikinis instrumentas. Žmonės grojo būgnais dar prieš mums žinomą istoriją, todėl manau, kad ritmo pojūtis jau nuo seno yra užkoduotas mūsų genuose ir visi gali groti! Nuolat eksperimentuoju ir ieškau, kokių dar garsų galiu išgauti iš savo būgno. Visas mano pasaulis juda muzikos ritmu, jei negroju - tai galvoju apie grojimą!

Užsiėmimų metu mokiniai lavins klausą, ritmo pojūtį, mokysis bendradarbiavimo, atsakingumo, išmoks klausyti ir bus išklausyti. Supras, kad būgnininkų kolektyvas – tai vienas gyvas organizmas, kuriame kiekvienas turi savo vietą bei pareigą.

Mėgsti ritmą? Junkis, dalyvauk, mušk ritmą ir suteik ritmą gyvenimui. Būgnas – energijos užtaisas, kuris griauna sienas tarp žmonių ir buria juos į vieną darnią komandą. Tapk mūsų komandos nariu dalyvaujančiu konkursuose, koncertuose ir įvairiuose renginiuose!

Atlyginimo dydis už mėnesį eurais (abonentinis mokestis):

I grupė - 6,00

Šachmatų būrelis „Cugcvangas“

Neformaliojo vaikų švietimo (šachmatai) mokytoja Ana Borisovaitė

Labas! Mano vardas Ana. Šiuo metu studijuoju fotografiją ir neseniai pradėjau dirbti šachmatų mokytoja. Šachmatais žaidžiu jau daugiau nei 10 metų. Manau, kad atėjo laikas pasidalinti savo žiniomis su kitais. Nepamirštu atnaujinti žinias ir tobulėti šitoje srityje.

Nors esu jauna mokytoja, mano žinios ir kompetecijos šioje srityje yra pakankamai geros, kad galėčiau perduoti jas ir išmokti kitus. Tad kviečiu 7-11 metų vaikus prisijungti prie šachmatų būrelio „Cungcvangas“ ir kartu išmokti žaisti šachmatais ir smagiai praleisti laiką!

Atlyginimo dydis už mėnesį eurais (abonentinis mokestis):

I, II grupė - 6,00

Šokio būrelis „Atedo“

Neformaliojo vaikų švietimo (šokis) vyr. mokytoja Odeta Tkačenko

Gera nuotaika, emocija, energija, atsipalaidavimas, įdomus ir aktyvus laisvalaikio praleidimo būdas – visa tai telpa žodyje Šokis. Šokio būrelis „Atedo“ užsiima plačiu choreografiniu pažinimu, pradedant nuo šokio pamatų – klasikinio, iki šių dienų šiuolaikinio – moderniojo šokio.

Skatinamas mokinių kūrybiškumas, dalyvauja įvairiuose miesto, respublikiniuose, tarptautiniuose šokio festivaliuose, konkursuose. Jaunųjų „Atedo“ kūrėjų devizas – šokis ne tik kūnui, bet ir sielai.

Atlyginimo dydis už mėnesį eurais (abonentinis mokestis):

I grupė - 6,00

II, III grupė - 9,00

Tapybos būrelis „Potėpis“

Neformaliojo vaikų švietimo (dailė) mokytoja Kristina Samalienė

Kūryba yra mano gyvenimas. Tai puiki priemonė išreikšti save, matyti gražesnį pasaulį. 

Užsiėmimų metu kviečiu kartu keliauti spalvų labirintais. Koloritas išvertus iš lotynų kalbos reiškia spalvą, o bendrąja prasme jis yra suprantamas kaip tapyboje vyraujančių spalvų derinys, be kurio neapsieinama. 

Tapybos būrelyje kartu su mokiniais mokysimės ieškoti mėgstamos tapybos technikos išbandysime: molbertinę tapybą, monumentaliąją tapybą kurioje galime save išreikšti net tapydami freskas, kurdami mozaikų paveikslus iš smulkių spalvotų akmenėlių, stiklo, keramikos ir kitų medžiagų.

Skatinsiu kurti, bandyti, pajausti ir suvokti spalvų pasaulį. Tapybos veikloje svarbiausia yra emocinė savijauta, atsipalaidavimas, fantazijos išlaisvinimas, improvizavimas. Žingsnis po žingsnio savo mokinius padrąsinsiu ir palaikysiu kiekviename mokymosi etape. Kūrybinis procesas ir tobulėjimas vyksta individualiai bendraujant ir bendradarbiaujant su mokytoja. Mokiniai savo kūrybos darbais džiugins savo artimuosius, parodose ir konkursuose. 

Atlyginimo dydis už mėnesį eurais (abonentinis mokestis):

I, II, III grupė - 6,00

Ukulelės būrelis „4 natos“

Neformaliojo vaikų švietimo (muzika) mokytojas Jevgenij Sege 

Muzikuoju daugiau nei 20 metų ir neįsivaizduoju savo gyvenimo be dviejų nuostabių instrumentų-gitaros ir ukulelės. Stengiuosi kasdien tobulinti savo įgūdžius, nuolat atrandu kažką naujo ir netikėto. Labai džiaugiuosi, kad turiu galimybę pasidalinti savo žiniomis ir patirtimi su jaunimu. Pamokų metu, naudojant įvairius mokymo metodus, mokysimės muzikos teorijos pagrindų, muzikos rašto, gitaros ir ukulelės tabulatūros pažinimo.

Mokiniai turės galimybę dalyvauti įvairiuose renginiuose bei projektuose, pasirodyti koncertuose ir festivaliuose. Užsiėmimai gali vykti lietuvių, anglų, rusų kalbomis.   

Atlyginimo dydis už mėnesį eurais (abonentinis mokestis):

I grupė - 6,00