Klubas „Žuvėdra“

klubas_zuvedra

Mus rasite:

Herkaus Manto g. 77, LT-92260, Klaipėda
Tel. (846) 49 87 39

El. paštas klubaszuvedra@kvlc.lt

Administracijos darbo laikas: I-IV 9.30-18.00, V 9.00-17.30

Klubo ŽUVĖDRA užsiėmimų tvarkaraštis 2023-2024 m.m.

KLUBAS „ŽUVĖDRA“

Animacijos būrelis „Kine tu“

Neformaliojo vaikų švietimo (medijos) mokytoja Vilma Ramelytė

Visas gyvenimiškas situacijas ir magiškas istorijas galima perkelti į animaciją. Pasitelkiant istorijų kūrimą, vaizduotę ir išmaniąsias technologijas mokysimės kūrybiškai mąstyti, improvizuoti, filmuoti, kadruoti ir sukurti savo asmeninį animacinį filmuką.

Dalyvausim mėgėjiškų animacinių filmų festivaliuose, konkursuose. Pradedant nuo paprasčiausios animacijos iš objektų, plastilino, raidžių, iš karto kursite trumpus animacinius filmukus. Žingsnis po žingsnio, su vaizdo kamera, mokysitės išjudinti vaizdus, pakeisti jų struktūrą. Be abejonės, tai bus smagus nuotykis fantazijos ir medijų pasaulyje.

Atlyginimo dydis už mėnesį eurais (abonentinis mokestis):

I grupė - 6,00

Atviros vaikų erdvės

Neformaliojo švietimo (renginių organizavimas) vyr. mokytoja Justina Kairienė

Užsiėmimų metu vaikai dalyvaus įtraukiančiose diskusijose ir veiklose. Pamokose bus taikomi ugdymo metodai: „Minčių lietus“, „Pasaulio kavinė“, darbas grupėse, eksperimentai, aplinkos tyrinėjimas, išvykos, integruotos pamokos su kitais mokytojais, svarbių įvykių analizės, renginių organizavimas. Kūrybinio mąstymo dėka (intuicija, fantazija, emocijos) vaikas mokysis keisti aplinką, naujai interpretuoti ir įprasminti, spontaniškai kurti ir išrasti naujas formas, vaizdus, daiktus, situacijas.

Atvirose erdvėse siekiu formuoti asmenį, sugebantį tapti aktyviu visuomenės nariu, padėti tenkinti pažinimo, lavinimosi ir saviraiškos poreikius per kompetencijų ugdymą. Neformalusis vertinimas vyksta nuolat: stebint, išsakant nuomonę, kalbantis, diskutuojant, jaučiant mokinių reakciją, grįžtamąjį ryšį.

Atlyginimo dydis už mėnesį eurais (abonentinis mokestis) - 5,00

Dailės būrelis „Linksmasis teptukas“

Neformaliojo vaikų švietimo (dailė) mokytoja metodininkė Jelena Michno

Dailės mokymas teikia puikias galimybes asmens vaizduotės, kūrybiškumo, meninio ir estetinio suvokimo ugdymui. Per dailės pamokas mokiniai pasiners į kūrybinį procesą ir taps aktyviu jo dalyviu, patirs spontaniškos kūrybos džiaugsmą, stebės savo ir kitų sukurtų vaizdų patrauklumą. Išmėgindami įvairias tradicines ir šiuolaikines raiškos priemones, drąsiai eksperimentuos ir improvizuos negalvodami apie galutinį rezultatą.

Atlyginimo dydis už mėnesį eurais (abonentinis mokestis):

I grupė - 6,00

II, III grupė - 6,00

Dekoratyvinės plastikos būrelis „Kūrybos bitė“

Neformaliojo vaikų švietimo (dekoratyvinė plastika) mokytoja metodininkė Jurgita Lukminienė

Meninė kūryba lyg neišsemiamas šulinys. Kurdama visada mėgau rinktis skirtingas, įvairias medžiagas. Medžiagiškumas papildo idėją ir įkvepia naujiems sumanymams. Savo atradimais noriu pasidalinti su mokiniais. Kviečiu susipažinti su vaizduojamąja ir taikomąja daile bei kartu įgyvendinti savo kūrybinius sumanymus. Užsiėmimų metu mokiniai išmoks naujų kūrinio atlikimo technikų (vilnos formavimo, tekstilės marginimo, siuvimo, popieriaus plastikos ir kt.). Ugdant estetinį skonį, kompozicijos, grafinio piešimo įgūdžius, kursime išskirtinius darbelius. Sukūrus ir atlikus darbelį savo rankomis geriau suvokiama rankų darbo dirbinių svarba ir vertė. Mokiniai skatinami dalyvauti parodose, konkursuose, projektuose.

Atlyginimo dydis už mėnesį eurais (abonentinis mokestis):

I grupė - 9,00

Dramos būrelis „Žaisminga kaukė“

Neformaliojo vaikų švietimo (teatras) mokytoja metodininkė Vilma Ramelytė

Teatras yra ne tik scenoje, bet ir gyvenime. Teatrinės raiškos priemonių pagalba mokomės bendrauti, jausti, kalbėti, išreikšti save. Mokomės draugystės, empatijos, kūrybiškumo, drąsos būti savimi. Dramos būrelyje aktorinis meistriškumas kuriamas improvizacijos pagrindu. Vaidinant scenoje mes save laviname visapusiškai. Daug dėmesio skiriame teatriniams žaidimams, integruotoms pamokoms, spektaklių statymui. Dalyvaujame teatro festivaliuose, renginiuose, projektuose. Kiekvienas gali „pasimatuoti vis kitą kaukę“ ir „pasivaikščioti kito batais“ – pabūti kažkuo kitu, tuo pačiu geriau pažįstant save. Atraskit teatro magiją „Žaismingoje kaukėje“!

Atlyginimo dydis už mėnesį eurais (abonentinis mokestis):

I, II grupė - 9,00

Gitaros būrelis „Presto“

Neformaliojo vaikų švietimo (muzika) mokytojas Donatas Momkus

Užsiėmimų metu mokiniai mokosi groti gitara, analizuojami ir grojami įvairių stilių ir epochų instrumentiniai ir vokaliniai kūriniai nuo klasikos iki roko. Mokomės akustinės gitaros paslapčių. Aktyviai dalyvaujame įvairiuose renginiuose, koncertinėje veikloje.

Atlyginimo dydis už mėnesį eurais (abonentinis mokestis):

I grupė - 9,00

 

Keramikos būrelis „Lipdutis“

Neformaliojo vaikų švietimo (keramika) mokytoja metodininkė Jurgita Lukminienė

Kažkada mano kūrybos kelyje įvyko netikėta pažintis su keramika, kuri dabar užimą pagrindinę vietą mano gyvenime. Molis – žemės dovana žmogui. Jis toks plastiškas, kintantis, išlaisvinantis kūrybines galias. Užsiėmimų metu susidraugausim su moliu, pažinsim jo savybes. Mokiniai kurs plokštuminius, skulptūrinius, erdvinius darbus, išmoks dekoravimo technikų bei pažins visą keramikos gamybos ciklą. Atsižvelgiant į kiekvieno mokinio individualumą mokysimės ir kursime kartu, stiprinsime žinias ir gebėjimus keramikos, dailės srityse. Mokiniai dalyvaus parodose, konkursuose, projektuose.

Atlyginimo dydis už mėnesį eurais (abonentinis mokestis):

I grupė - 6,00

II, III grupė - 9,00

Keramikos būrelis „3D keramika“

Neformaliojo vaikų švietimo (keramika) mokytoja Raimonda Švickienė

Molio užsiėmimai padeda atsipalaiduoti ir panirti į meno pasaulį. Keramika - tai ne tik malonus užsiėmimas, skatinantis smulkiąją motoriką, bet ir atpalaiduojanti terapija. Užsiėmimų metu mokiniai lipdys, minkys ir vėl iš naujo kurs savo molinuką, o tai suteiks daug teigiamų emocijų. Lipdymas išlaisvina fantaziją, skatina erdvinį pojūtį. Būrelyje jie išmoks kurti, bendradarbiauti bei džiaugtis savo ir draugo rezultatais. Vaikai dalyvaus įvairiuose konkursuose, sieks prizinių vietų, sulauks paskatinimo ir palaikymo jų kūrybinėje molio kelionėje.

Atlyginimo dydis už mėnesį eurais (abonentinis mokestis):

I, II grupė - 6,00

Kulinarijos būrelis „Skonių šedevrai“

Neformaliojo vaikų švietimo (technologijos) mokytoja Reda Ubienė

Mėgsti stebėti kaip mama sukasi virtuvėje, tačiau pats nedrįsti prisijungti? Nori išmokti pats pasigaminti skaniausią sumuštinį ar saldžiausią desertą? Jeigu taip, šis būrelis būtent tau! Užsiėmimų metu vaikai išmoks saugiai elgtis virtuvėje, susipažins su maisto ruošimo būdais. Maišys, plaks ir degustuos savo gamybos patiekalus. Gerins socialinius ir komandinio darbo įgūdžius. Veiklą papildys kūrybinės užduotys, kurių metu mokiniai kurs ir lavins savo estetinį suvokimą bei vizualinį mąstymą. Susipažins su šventinių dekoracijų gamyba, stalo dekoravimo bei serviravimo pagrindais, išmoks sukurti šventinę nuotaiką sau ir aplinkiniams.

Atlyginimo dydis už mėnesį eurais (abonentinis mokestis):

I, II, III grupė - 6,00

Medijų būrelis „Ekranas“

Neformaliojo vaikų švietimo (medijos) mokytoja Alma Laužonytė

Ne paslaptis, jog kinas yra  viena įtaigiausių meno formų, kuri nesunkiai prieinama visiems. Kiekvienas galime filmuoti, kurti vaizdo produktus, tik ar visada tai darome atsakingai, ar pavyksta perteikti norimą žinią ekrane.

Medijų būrelis „Ekranas“ metu vaikai analizuos ir patys kurs scenarijus, filmuos, montuos, taip pat gilins žinias apie operatoriaus darbo ir garso režisūros svarbą idėjos perteikimui. Susipažins su pagrindiniais kino kūrimo etapais, kino žanrais, kuriuos išbandys kurdami  trumpo metro filmus, trumpas socialines reklamas, vienas kito video portretus ir kt. Kitaip tariant, šio būrelio metu mokiniai ne tik analizuos kino kalbą, bet mokysis atsakingai patys ją kurti.

Atlyginimo dydis už mėnesį eurais (abonentinis mokestis):

I grupė - 6,00

Programavimo būrelis „Smart Coder“

Neformaliojo vaikų švietimo (robotika) mokytojas Rokas Stankevičius

Programavimo būrelyje „Smart coder“ vaikai mokysis dažnai naudojamų programavimo kalbų kurdami unikalius projektus. Užsiėmimų metu lavins komandinio darbo, kompiuterinio mąstymo, logikos, anglų kalbos ir matematikos įgūdžius. Mokiniai susipažins su loginėmis užduotimis, sužinos kas yra kintamieji, metodai bei funkcijos, įveiks įvairias užduotis, kurios padės suprasti, kaip veikia programavimas bei sužinos žaidimų grafikos subtilybes ir jų pritaikymą.

Atlyginimo dydis už mėnesį eurais (abonentinis mokestis) - 6,00

Robotikos būrelis „Linksmoji robotika“

Neformaliojo vaikų švietimo (robotika) mokytojas Rokas Stankevičius

Tobulinti mus supančią aplinką mes galime tik tobulėdami patys. Domėjimasis informacinėmis technologijomis, robotais ir naujausiomis technologijomis man padeda plėsti akiratį, o labiausiai patinka tai, jog savo žiniomis galiu dalintis su vaikais. Lankydami šį būrelį vaikai ne tik smagiai praleis laiką, bet ir stiprins technologijų, inžinerijos ir matematikos žinias, lavins kūrybinius, techninius robotų konstravimo ir programavimo įgūdžius, mokysis komandinio darbo, bendravimo ir bendradarbiavimo, stiprins pasitikėjimą savimi sprendžiant įvairiausias problemas ir atliekant projektus.

Atlyginimo dydis už mėnesį eurais (abonentinis mokestis):

I, II grupė - 6,00

Šachmatų būrelis „Didmeistriai“

Neformaliojo vaikų švietimo (šachmatai) mokytojas Viktoras Galuščak

Šachmatų žaidimas – vienas įdomiausių ir kartu sudėtingiausių intelektualiųjų žaidimų, kuriuos sugalvojo žmogus. Užsiėmimų metu mokiniai lavins vaizduotę, atmintį, kūrybiškumą, kritinį bei loginį mąstymą, dėmesio sukaupimą, valią ir mokysis daryti išvadas. Šachmatai turi žaidimo, sporto ir meno elementų. Gal tai ir yra priežastis, kuri traukia ir žavi šachmatų mylėtojus. Prisijunk ir tu prie šachmatų gerbėjų būrio!

Atlyginimo dydis už mėnesį eurais (abonentinis mokestis):

I, II, III, IV grupė - 6,00

Šokio būrelis „RIO“

Neformaliojo vaikų švietimo (šokis) mokytojai Martynas Kazlauskis, Miranda Šakienė

Šokio būrelyje „RIO“ turime pasirinkimą visoms vaikų amžiaus grupėms. Mažieji mokosi šokio pagrindų, judesių, kuria kompozicijas. Vyresnieji mokosi šiuolaikinio šokio. Ši technika apima baleto, modernaus, džiazo šokio judesius, kurie reikalauja fizinio pasiruošimo ir disciplinos. Šiuolaikiniame šokyje svarbu ne tik atliekami judesiai, technika, bet ir emocijos, išgyvenimai. Šis stilius nuolat tobulėja ir keičiasi, tai leidžia kurti originalias ir netikėtas judesio kompozicijas. Šokių būrelis aktyviai dalyvauja įvairiuose Lietuvos bei tarptautiniuose renginiuose, festivaliuose bei konkursuose. Ateik, ir šokio meną pažinsime kartu!

Atlyginimo dydis už mėnesį eurais (abonentinis mokestis):

I, IV, V, VI grupė - 6,00

II, III grupė - 9,00

Tapybos būrelis „Atspalvis“

Neformaliojo vaikų švietimo (dailės) mokytoja Jurgita Lukminienė

Tapyba - lyg kalbėjimas spalvomis, linijomis, taškais, dėmėmis…Kviečiu pasinerti į šį magišką procesą, pažinti, atrasti ir išreikšti save.

Išbandydami įvairias tapybos technikas ieškosime „savosios“, pačios artimausios. Kurdami mokysimės komponavimo, šešėliavimo, potėpių faktūros, ieškosime spalvinių sprendimų. Susipažinsime su žymių tapytojų kūryba, tapybos rūšymis ir žanrais. Daug ekspermentuosime, džiaugsimės procesu, ieškodami savo kūrybinio kelio.

Dalyvausime parodose, konkursuose, projektuose.

Kviečiu gyventi spalvotai!

Atlyginimo dydis už mėnesį eurais (abonentinis mokestis):

I grupė - 6,00

Ukulelės būrelis „Ukė“

Neformaliojo vaikų švietimo (muzika) mokytoja Eglė Borg

Programa skirta įgyti ukulelės pradžiamokslį, taip pat kaupti sceninę ir gyvenimišką patirtį, lavinti muzikalumą, ritmo pojūtį, kūrybiškumą, estetinį muzikos kūrinių vertės suvokimą. Naudojant tradicinius ir netradicinius, žaidimo, darbo grupėje metodus vaikai pažins muzikinį raštą, ukulelės tabulatūrą, ukulelės akordų sandarą ir ritmą.

Atlyginimo dydis už mėnesį eurais (abonentinis mokestis):

I grupė - 6,00

Vokalo būrelis „Pop Voice“

Neformaliojo vaikų švietimo (muzika) mokytoja Eglė Borg

Programa skirta pradedantiesiems mokiniams, kurie užsiėmimų metu patirs dainavimo malonumą. Programos pagrindą sudaro vokalinės technikos lavinimas, kūrybinį mąstymą skatinančių improvizacinių užduočių atlikimas (kūrybinės, žaidimo pobūdžio užduotys yra siejamos su mokomąja tematika), ritmavimas ir kūno perkusija, judesio plastiškumas. Dainavimo įgūdžių lavinimas sudaro palankias sąlygas  mokiniams lengviau ir greičiau taisyti kalbos sutrikimo problemas, defektus, paryškinant vaiko tartį.  Svarbią vietą programoje užima mokinių paruošimas vokalinės muzikos konkursams ir festivaliams. Didelis dėmesys skiriamas darbui su mikrofonais, bendro garso atlikimo kokybei.

Sudaromos sąlygos įgytus gebėjimus įtvirtinti ir realizuoti scenoje, dalyvaujant koncertinėje ir konkursinėje veikloje, taip suteikiant galimybę patenkinti mokinio saviraiškos poreikį.

Atlyginimo dydis už mėnesį eurais (abonentinis mokestis):

I, II grupė - 6,00