Klubas „Žuvėdra“

klubas_zuvedra

Mus rasite:

H. Manto g. 77, LT-92260, Klaipėda
Tel. (846) 49 87 39

El. paštas klubaszuvedra@kvlc.lt

Administracijos darbo laikas: I-IV 9.30-18.00, V 9.00-17.30

KLUBAS „ŽUVĖDRA“

Atviros vaikų erdvės

Neformaliojo švietimo renginių organizavimo mokytojos Audronė Urbutytė, Kristina Marcinkevičienė

Užsiėmimų metu vaikai dalyvaus įtraukiančiose diskusijose ir veiklose. Pamokose bus taikomi ugdymo metodai: „Minčių lietus“, „Pasaulio kavinė“, darbas grupėse, eksperimentai, aplinkos tyrinėjimas, išvykos, integruotos pamokos su kitais mokytojais, svarbių įvykių analizės, renginių organizavimas. Kūrybinio mąstymo dėka (intuicija, fantazija, emocijos) vaikas mokysis keisti aplinką, naujai interpretuoti ir įprasminti, spontaniškai kurti ir išrasti naujas formas, vaizdus, daiktus, situacijas.

Atvirose erdvėse siekiu formuoti asmenį, sugebantį tapti aktyviu visuomenės nariu, padėti tenkinti pažinimo, lavinimosi ir saviraiškos poreikius per kompetencijų ugdymą. Neformalusis vertinimas vyksta nuolat: stebint, išsakant nuomonę, kalbantis, diskutuojant, jaučiant mokinių reakciją, grįžtamąjį ryšį.

Atlyginimo dydis už mėnesį eurais (abonentinis mokestis) - 5,00

Dailės būrelis „Linksmasis teptukas“

Neformaliojo vaikų švietimo (dailė) mokytoja metodininkė Jelena Michno

Dailės mokymas teikia puikias galimybes asmens vaizduotės, kūrybiškumo, meninio ir estetinio suvokimo ugdymui. Per dailės pamokas mokiniai pasiners į kūrybinį procesą ir taps aktyviu jo dalyviu, patirs spontaniškos kūrybos džiaugsmą, stebės savo ir kitų sukurtų vaizdų patrauklumą. Išmėgindami įvairias tradicines ir šiuolaikines raiškos priemones, drąsiai eksperimentuos ir improvizuos negalvodami apie galutinį rezultatą.

Atlyginimo dydis už mėnesį eurais (abonentinis mokestis):

I grupė - 6,00

II grupė - 6,00

III grupė - 9,00

Dekoratyvinės plastikos būrelis „Kūrybos bitė“

Neformaliojo vaikų švietimo (dekoratyvinė plastika) vyr. mokytoja Jurgita Lukminienė

Meninė kūryba lyg neišsemiamas šulinys. Kurdama visada mėgau rinktis skirtingas, įvairias medžiagas. Medžiagiškumas papildo idėją ir įkvepia naujiems sumanymams. Savo atradimais noriu pasidalinti su mokiniais. Kviečiu susipažinti su vaizduojamąja ir taikomąja daile bei kartu įgyvendinti savo kūrybinius sumanymus. Užsiėmimų metu mokiniai išmoks naujų kūrinio atlikimo technikų (vilnos formavimo, tekstilės marginimo, siuvimo, popieriaus plastikos ir kt.). Ugdant estetinį skonį, kompozicijos, grafinio piešimo įgūdžius, kursime išskirtinius darbelius. Sukūrus ir atlikus darbelį savo rankomis geriau suvokiama rankų darbo dirbinių svarba ir vertė. Mokiniai skatinami dalyvauti parodose, konkursuose, projektuose.

Atlyginimo dydis už mėnesį eurais (abonentinis mokestis):

I grupė - 9,00

Dramos būrelis „Žaisminga kaukė“

Neformaliojo vaikų švietimo (teatras) vyr. mokytoja Vilma Ramelytė

Teatras yra ne tik scenoje, bet ir gyvenime. Teatrinės raiškos priemonių pagalba mokomės bendrauti, jausti, kalbėti, išreikšti save. Mokomės draugystės, empatijos, kūrybiškumo, drąsos būti savimi. Dramos būrelyje aktorinis meistriškumas kuriamas improvizacijos pagrindu. Vaidinant scenoje mes save laviname visapusiškai. Daug dėmesio skiriame teatriniams žaidimams, integruotoms pamokoms, spektaklių statymui. Dalyvaujame teatro festivaliuose, renginiuose, projektuose. Kiekvienas gali „pasimatuoti vis kitą kaukę“ ir „pasivaikščioti kito batais“ – pabūti kažkuo kitu, tuo pačiu geriau pažįstant save. Atraskit teatro magiją „Žaismingoje kaukėje“!

Atlyginimo dydis už mėnesį eurais (abonentinis mokestis):

I grupė - 9,00

II grupė - 9,00

Jogos būrelis „Ganesha“

Neformaliojo vaikų švietimo (sveika gyvensena) mokytoja Sigita Saldukaitė

Jogos dėka vaikai mokysis pažinti save ir kitus, surasti savyje stiprybės ir jėgų ne tik fiziškai, bet ir dvasiškai. Jie mokysis žaismingai ir lengvai įveikti kasdienius mažus bei didelius iššūkius, mylėti kūrybą ir suvokimą, kad pasaulis aplinkui gali būti įvairus, ir tai yra gerai. Žemės planetai reikia stiprių ir narsių jaunų žmonių, kurie sunkumus nugalės mylėdami.

Atlyginimo dydis už mėnesį eurais (abonentinis mokestis):

I grupė - 6,00

II grupė - 6,00

Garso technologijų būrelis „Garsų planeta“

Neformaliojo vaikų švietimo (muzika) mokytojas Bernardas Zakaras

Visas mano pasaulis juda muzikos ritmu, jei nekuriu – tai galvoju apie kūrybą! Kasdien eksperimentuoju ir vis ieškau naujo skambesio!

Muzikos pasaulis kinta nuolat – naujos technologijos, garsai keičia mūsų muzikos bei garso suvokimą. Kompiuterio pagalba sukurta muzika mus supa kasdien. Nuolat girdime ją vaizdo įrašuose internete, filmuose,  žaidimuose... Visai nesvarbu kokie tavo muzikininiai gebėjimai - kurti muziką gali visi! Užsiėmimų metu mokiniai išmoks naudotis muzikos kūrimo ir garso modeliavimo programomis. Supras kaip veikia muzikos industrija, kurs dainas, garso takelius filmams ir mėgstamiems vaizdo žaidimams, išmoks klausyti ir bus išklausyti!

Myli muziką? Junkis, dalyvauk, realizuok save modernios muzikos dėka! Tapk „Garsų planetos“ komandos nariu dalyvaujančiu konkursuose ir įvairiuose renginiuose.

Atlyginimo dydis už mėnesį eurais (abonentinis mokestis):

I grupė - 6,00

Grožio, sveikos gyvensenos ir stiliaus būrelis „Mėja“

Neformaliojo vaikų švietimo (teatras) vyr. mokytoja Vilma Ramelytė

Kas yra gražus žmogus? Tai yra visuma. Būrelyje mokomasi vidinės kultūros, kūrybiškumo. Didelis dėmesys yra skiriamas gero mikroklimato kūrimo, palaikymo ir bendrumo pajautai. Susipažįstama su mados tendencijomis, drabužių dizaineriais ir jų kūriniais. Ugdomas savito stiliaus, estetikos ir praktinio pritaikomumo gebėjimas, taisyklinga eisena, laikysena. Drabužių kolekcijos kūrimui naudojamos antrinės medžiagos, taip vaikai mokosi nešvaistyti, o panaudoti daiktą dar kartą bei sužino, kas tai yra tvarumas, ekologija. „Mėja“ - tai džiaugsmingas mažų kasdienių stebuklų pažinimas ir praktika.

Atlyginimo dydis už mėnesį eurais (abonentinis mokestis):

I grupė - 6,00

Ispanų kalbos būrelis „Amigos“

Neformaliojo vaikų švietimo (ispanų kalba) mokytoja Maria Rossana Laurino Barizoni

Užsiėmimų metu siekiama atkreipti dėmesį į Ispanijos ir Lotynų Amerikos kultūrą ir civilizaciją, gražią kalbą, vienijančią juos ir jų papročius. Užsiėmimų metu bus mokoma elementariosios ispanų kalbos, plečiant ir turtinant naujos kalbos žodyną, mokantis posakių bei frazių, kurios pravers kasdienėse situacijose: susipažįstant, bendraujant, keliaujant, apsiperkant ir pan. Užsiėmimuose moksleiviai lavina visus keturis kalbos įgūdžius: klausymo, skaitymo, kalbėjimo ir rašymo. Būrelyje mokiniai išmoks naudoti gramatiką bei žodyną prasmingam komunikavimui su kitais. Mokydamiesi labiau pasitikės savo kalbiniais ir ispanų kultūros pažinimo gebėjimais. Klasėje kuriama žaisminga ir įdomi mokymosi aplinka, kuri padeda moksleiviams labiau įsitraukti į ugdymosi procesą.

Atlyginimo dydis už mėnesį eurais (abonentinis mokestis):

I grupė - 6,00

Keramikos būrelis „Lipdutis“

Neformaliojo vaikų švietimo (keramika) vyr. mokytoja Jurgita Lukminienė

Kažkada mano kūrybos kelyje įvyko netikėta pažintis su keramika, kuri dabar užimą pagrindinę vietą mano gyvenime. Molis – žemės dovana žmogui. Jis toks plastiškas, kintantis, išlaisvinantis kūrybines galias. Užsiėmimų metu susidraugausim su moliu, pažinsim jo savybes. Mokiniai kurs plokštuminius, skulptūrinius, erdvinius darbus, išmoks dekoravimo technikų bei pažins visą keramikos gamybos ciklą. Atsižvelgiant į kiekvieno mokinio individualumą mokysimės ir kursime kartu, stiprinsime žinias ir gebėjimus keramikos, dailės srityse. Mokiniai dalyvaus parodose, konkursuose, projektuose.

Atlyginimo dydis už mėnesį eurais (abonentinis mokestis):

I grupė - 6,00

II grupė - 9,00

III grupė - 9,00

Keramikos būrelis „3D keramika“

Neformaliojo vaikų švietimo (keramika) mokytoja Raimonda Švickienė

Molio užsiėmimai padeda atsipalaiduoti ir panirti į meno pasaulį. Keramika - tai ne tik malonus užsiėmimas, skatinantis smulkiąją motoriką, bet ir atpalaiduojanti terapija. Užsiėmimų metu mokiniai lipdys, minkys ir vėl iš naujo kurs savo molinuką, o tai suteiks daug teigiamų emocijų. Lipdymas išlaisvina fantaziją, skatina erdvinį pojūtį. Būrelyje jie išmoks kurti, bendradarbiauti bei džiaugtis savo ir draugo rezultatais. Vaikai dalyvaus įvairiuose konkursuose, sieks prizinių vietų, sulauks paskatinimo ir palaikymo jų kūrybinėje molio kelionėje.

Atlyginimo dydis už mėnesį eurais (abonentinis mokestis):

I grupė - 6,00

II grupė - 6,00

Kulinarijos būrelis „Kulinarinės kelionės“

Neformaliojo vaikų švietimo (kulinarija) mokytojas Aurimas Labanauskas

Būrelio metu pasinersite į skonių bei kvapų pasaulį! Mažieji kulinarai gilinsis į maisto ruošimo subtilybes, supras, kad tai, kas sveika yra skanu, išmoks šventes pagardinti išskirtiniu skanėstu, susipažins su įvairių pasaulio šalių virtuvės paslaptimis. Užsiėmimai bus paįvairinami smagiais žaidimais, naudingais virtuvės patarimais. Vaikai bus mokomi gaminti įvairius patiekalus, serviruoti stalą, supažindinami su Lietuvos ir kitų šalių kulinarijos papročiais ir tradicijomis. Pamokose įgis  žinių apie sveiką mitybą, higienos reikalavimus, bus ugdomi maisto ruošimo ir valgymo kultūros įpročiai.

Atlyginimo dydis už mėnesį eurais (abonentinis mokestis):

I grupė - 6,00

II grupė - 6,00

III grupė - 6,00

Perkusijos būrelis „Bumparabum“

Neformaliojo vaikų švietimo (muzika) mokytojas Bernardas Zakaras

Būgnas - tikriausiai pats pirmas kažkada sukurtas muzikinis instrumentas. Žmonės grojo būgnais dar prieš mums žinomą istoriją, todėl manau, kad ritmo pojūtis jau nuo seno yra užkoduotas mūsų genuose ir visi gali groti! Nuolat eksperimentuoju ir ieškau, kokių dar garsų galiu išgauti iš savo būgno. Visas mano pasaulis juda muzikos ritmu, jei negroju - tai galvoju apie grojimą! Užsiėmimų metu mokiniai lavins klausą, ritmo pojūtį, mokysis bendradarbiavimo, atsakingumo, išmoks klausyti ir bus išklausyti. Supras, kad būgnininkų kolektyvas – tai vienas gyvas organizmas, kuriame kiekvienas turi savo vietą bei pareigą. Mėgsti ritmą? Junkis, dalyvauk, mušk ritmą ir suteik ritmą gyvenimui. Būgnas – energijos užtaisas, kuris griauna sienas tarp žmonių ir buria juos į vieną darnią komandą. Tapk mūsų komandos nariu dalyvaujančiu konkursuose, koncertuose ir įvairiuose renginiuose!

Atlyginimo dydis už mėnesį eurais (abonentinis mokestis):

I grupė - 6,00

II grupė - 6,00

Programavimo būrelis „Smart coder“

Neformaliojo vaikų švietimo (robotika) mokytojas Rokas Stankevičius

Programavimo būrelyje „Smart coder“ vaikai mokysis dažnai naudojamų programavimo kalbų kurdami unikalius projektus. Užsiėmimų metu lavins komandinio darbo, kompiuterinio mąstymo, logikos, anglų kalbos ir matematikos įgūdžius. Mokiniai susipažins su loginėmis užduotimis, sužinos kas yra kintamieji, metodai bei funkcijos, įveiks įvairias užduotis, kurios padės suprasti, kaip veikia programavimas bei sužinos žaidimų grafikos subtilybes ir jų pritaikymą.

Atlyginimo dydis už mėnesį eurais (abonentinis mokestis) - 6,00

Reklamos grafinio dizaino būrelis „Start Up“

Neformaliojo vaikų švietimo (grafinis dizainas) vyr. mokytoja Dovilė Kvekšaitė

„Daiktus vaizduoju ne tokius, kokius matau, o kokius išmąstau“, - teigė ispanų tapytojas P. Pikaso. Man patinka stebėti kintantį ir įdomų pasaulį bei savo mintis išreikšti vizualiai. Savo patirtimi dalinuosi su būsimais mažaisiais dizaineriais. Kartu lavindami vaizduotę, su linija ir dėme, su tašku ir spalva, kursime savo išmąstytus objektus, mokysimės  estetiškai juos perteikti. Praktinio mokymo metu savo individualumą įprasminsime dirbdami su kompiuterinėmis grafikos programomis (CorelDRAW, Adobe Photoshop) logotipuose, puodelių grafiniuose sprendimuose,  papuošimuose šventiniam stalui, objektų stilizacijose, parodos stendų sprendimuose, antspauduose  su savitomis grafikos išraiškomis.

Atlyginimo dydis už mėnesį eurais (abonentinis mokestis):

I grupė - 6,00

Robotikos būrelis „Linksmoji robotika“

Neformaliojo vaikų švietimo (robotika) mokytojas Rokas Stankevičius

Tobulinti mus supančią aplinką mes galime tik tobulėdami patys. Domėjimasis informacinėmis technologijomis, robotais ir naujausiomis technologijomis man padeda plėsti akiratį, o labiausiai patinka tai, jog savo žiniomis galiu dalintis su vaikais. Lankydami šį būrelį vaikai ne tik smagiai praleis laiką, bet ir stiprins technologijų, inžinerijos ir matematikos žinias, lavins kūrybinius, techninius robotų konstravimo ir programavimo įgūdžius, mokysis komandinio darbo, bendravimo ir bendradarbiavimo, stiprins pasitikėjimą savimi sprendžiant įvairiausias problemas ir atliekant projektus.

Atlyginimo dydis už mėnesį eurais (abonentinis mokestis) - 6,00

Šachmatų būrelis „Didmeistriai“

Neformaliojo vaikų švietimo (šachmatai) mokytojas Viktoras Galuščak

Šachmatų žaidimas – vienas įdomiausių ir kartu sudėtingiausių intelektualiųjų žaidimų, kuriuos sugalvojo žmogus. Užsiėmimų metu mokiniai lavins vaizduotę, atmintį, kūrybiškumą, kritinį bei loginį mąstymą, dėmesio sukaupimą, valią ir mokysis daryti išvadas. Šachmatai turi žaidimo, sporto ir meno elementų. Gal tai ir yra priežastis, kuri traukia ir žavi šachmatų mylėtojus. Prisijunk ir tu prie šachmatų gerbėjų būrio!

Atlyginimo dydis už mėnesį eurais (abonentinis mokestis):

I grupė - 6,00

II grupė - 6,00

III grupė - 6,00

Šokio būrelis „RIO“

Neformaliojo vaikų švietimo (šokis) mokytojai:

I grupės mokytoja - Gabija Tamuylytė

II, III grupių mokytojas - Martynas Kazlauskis

Šokio būrelyje „RIO“ turime pasirinkimą visoms vaikų amžiaus grupėms. Patys mažiausi šokėjai (5-6 m.) I grupė mokosi gatvės šokio. Į šią grupę kviečiami vaikai, kurie dar tik pradeda pirmuosius žingsnius šokio pasaulyje. Jie mokosi gatvės šokio pagrindų, pop šokio judesių, kuria kompozicijas. II grupė (7-11 m.) ir III grupė (12-14 m.) mokosi šiuolaikinio šokio. Ši technika apima baleto, modernaus, džiazo, gatvės šokio judesius, kurie reikalauja fizinio pasiruošimo ir disciplinos. Šiuolaikiniame šokyje svarbu ne tik atliekami judesiai, technika, bet ir emocijos, išgyvenimai. Šis stilius nuolat tobulėja ir keičiasi, tai leidžia kurti originalias ir netikėtas judesio kompozicijas. Šokių būrelis aktyviai dalyvauja įvairiuose Lietuvos bei tarptautiniuose renginiuose, festivaliuose bei konkursuose. Ateik, ir šokio meną pažinsime kartu!

Atlyginimo dydis už mėnesį eurais (abonentinis mokestis):

I grupė - 6,00

II grupė - 9,00

III grupė - 9,00

Vokalo būrelis „Garsiukų ABC“

Neformaliojo vaikų švietimo (muzika) mokytoja Greta Dulkytė

,,Garsiukų ABC“ programa skirta pradedantiesiems mokiniams, kurie užsiėmimų metu patirs dainavimo malonumą. Programos pagrindą sudaro vokalinės technikos lavinimas, kūrybinį mąstymą skatinančių improvizacinių užduočių atlikimas (kūrybinės, žaidimo pobūdžio užduotys yra siejamos su mokomąja tematika), ritmavimas ir kūno perkusija, judesio plastiškumas. Dainavimo įgūdžių lavinimas sudaro palankias sąlygas  mokiniams lengviau ir greičiau taisyti kalbos sutrikimo problemas, defektus, paryškinant vaiko tartį.  Svarbią vietą programoje užima mokinių paruošimas vokalinės muzikos konkursams ir festivaliams. Didelis dėmesys skiriamas darbui su mikrofonais, bendro garso atlikimo kokybei.

Sudaromos sąlygos įgytus gebėjimus įtvirtinti ir realizuoti scenoje, dalyvaujant koncertinėje ir konkursinėje veikloje, taip suteikiant galimybę patenkinti mokinio saviraiškos poreikį.

Atlyginimo dydis už mėnesį eurais (abonentinis mokestis):

I grupė - 6,00

II grupė - 6,00