ON THE TRAIL OF FAIRY TALES

Klubo „Draugystė“ anglų kalbos būrelio II, III grupių mokiniai ir dailės būrelio „Vaivorykštė“ mokiniai sėkmingai užbaigė dalyvauti tarptautiniame „eTwinning“ projekte, skirtame susipažinti su Lenkijos, Turkijos ir Graikijos pasakomis, bei supažindinti partnerius iš minėtų šalių su Lietuvos pasaka „Eglė – žalčių karalienė“. Sukūrėme pirmas savo elektronines knygas ir žodyną, pabendravome su savo partneriais per sesiją „Skype“, žaidėme žaidimus ir sprendėme viktorinų klausimus. Buvo daug veiklų, taigi savo pažymėjimus tikrai užsitarnavome. Pasidžiaukite su mumis.


Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro klubo „Draugystė“ anglų kalbos būreliui „Happy English“ suteikti net du Nacionaliniai eTwinning kokybės ženkleliai už tarptautinį eTwinning projektą „On the Trail of Fairy Tales“ ir tarptautinį projektą „Grammar in Our Everyday Life: Verbs“! Štai toks mūsų ruduo!


ENJOY ENGLISH

Klube „Liepsnelė“ anglų kalbos būrelyje sėkmingai vykdomas eTwinning projektas „Enjoy English“. Projektas praturtina kasdienines veiklas, nes jose gausu interaktyvių veiklų, mokomųjų ir edukacinių žaidimų, išbandomi įvairūs IKT įrankiai, kuriami video prisistatymai, klausomasi edukacinių pasakų, atliekamos gramatikos, žodyno mokymosi užduotys.

Pasitikdami programos „eTwinning“ dieną, kuri minima gegužės 9 d. „Liepsnelės“ klubo, anglų kalbos būrelio mokiniai leidosi į virtualią kelionę po Turkiją. Kelionėje, susitikę su mokiniais ir mokytojais iš Turkijos ir Lietuvos kartu pasidžiaugėme vykdomu programos „eTwinning“ projektu „Enjoy English“, kalbėjome apie nuotolinį mokymą ir iššūkius su kuriais susiduria mokytojai ir mokiniai,  sakėme vieni kitiems palinkėjimus „eTwinning“ dienos proga. Nekantraudami laukiame kitos virtualios kelionės. Anglų k. mokytoja Ingrida Lekstutienė.


WINTER TALES TOLDS BY LETTERS

Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro klubo „Draugystė“ anglų kalbos būrelio „Happy English“ II grupės mokiniai pasidalino su savo eTwinning projekto „Winter Tales Told by Letters“ užsienio partneriais iš 6 šalių mintimis apie Lietuvą, gimtąjį miestą ir mūsų klubo gyvenimą. Pažiūrėkite mūsų prezentaciją ir pasipraktikuokite anglų kalbą kartu su mumis.

Nuoroda: https://www.emaze.com/@AOQTLWOLR/chalkboard


Tėvai padeda kurti žiemos istoriją tarptautiniame eTwinning projekte

Anglų kalbos būrelio „Happy English“ II grupės mokinių tėvai sudalyvavo mūsų tarptautiniame eTwinning projekte „Winter Tales Told by Letters“. Jie išsirinko žodžius, kuriuos nori matyti mūsų žiemos istorijoje. Štai toks iššūkis mūsų laukia. Palinkėkite mums sėkmės!


HOLIDAY CARD EXCHANGE

Anglų kalbos būrelio „Happy English“ I grupės mokiniai ir jų tėveliai dalyvauja tarptautiniame projekte iEARN platformoje, apjungiančioje mokinius ir mokytojus iš viso pasaulio. Pažiūrėkite kokie nuostabūs atvirukai, sukurti vaikų ir jų tėvų per kūrybines dirbtuves keliaus pas mūsų partnerius į Taivaną, Baltarusiją, Slovėniją ir Kanadą. Štai kiek draugų turėsime!


Klubo „Draugystė“ atvirų vaikų erdvių ir anglų kalbos būrelio „Happy English“ I grupės vaikai visą mėnesį plušėjo, kurdami tikrus atvirukus ir snaiges mūsų partneriams tarptautiniame iEARN projekte „Holiday Card Exchange“, kurie gyvena ir Europoje, ir Amerikoje, ir Azijoje. Sunkiausi darbai baigti. Dabar liko laukti mūsų partnerių sveikinimų. Jais taip pat būtinai su jumis pasidalinsime. Gražių švenčių visiems!