THIS IS MY PET. WHAT IS YOURS?

2023-12-28

Centro klubo „Draugystė“ anglų kalbos būrelio „Happy English“ II ir III grupių mokiniai gruodį ne tik šventė, bet ir aktyviai dalyvavo mūsų tarptautinio eTwinning projekto „This is my pet. What is yours?“ veiklose, nes turėjome atsakyti į mūsų partnerių iš Graikijos, Ispanijos, Lenkijos ir Slovakijos klausimus.

Paplušėti reikėjo, bet dabar galime pasidalinti gražiais rezultatais. Kviečiame pasidžiaugti su mumis!

Neformaliojo vaikų švietimo (anglų kalba) mokytoja Jelena Osipkova

Nuoroda į II grupės prisistatymą: https://www.canva.com/…/ERPScZzfuOdEVKIsPmS5fw/view…

Nuoroda į III grupės prisistatymą: https://www.canva.com/…/q8H1bY4_k-WJhARL9h9Fog/view…


eTWINNING NACIONALINIAI KOKYBĖS ŽENKLELIAI

2023-09-06

2023 m. liepos mėnesį Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro klubo „Draugystė“ anglų kalbos būrelis apdovanotas Nacionaliniais kokybės ženkleliais už 2022-2023 mokslo metų „eTwinning“ projektų „Mūsų žaislų istorijos“ ir „Mūsų žaislų nuotykiai“ įgyvendinimą.

Apie projektą skaitykite: https://www.pedagogas.lt/tinklarastis/straipsniai/klaipedos-vaiku-laisvalaikio-centras-etwinning-issukius-iveike-178


eTWINNING EUROPOS KOKYBĖS ŽENKLELIAI

2023-06-16

Centro klubo „Draugystė“ anglų kalbos būrelį pasiekė net dvi neįtikėtinos žinios. Būrelio komandos, kurios 2020-2021 ir 2021-2022 mokslo metais dalyvavo tarptautiniuose eTwinning projektuose „On the Trail of Fairy tales“ („Pasakų keliais“) ir „Winter Tales Told by Letters“ („Raidės seka žiemos istorijas“), sulaukė pripažinimo Europos lygmeniu ir yra apdovanoti Europos kokybės ženkleliais. Laukėme tokio aukšto įvertinimo ilgai, bet buvo verta.


ADVENTURES OF OUR TOYS

2023-04-26

Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro klubo „Draugystė“ atvirų vaikų erdvių ir anglų kalbos būrelio „Happy English“ III grupės mokiniai ir toliau linksmai ir kūrybingai leidžia laiką atlikdami eTwinning projekto „Adventures of Our Toys“ („Mūsų žaislų istorijos“) užduotis. Šį kartą per integruotą pamoką įgarsinome savo pasaką Voki platformoje. Pažiūrėkite, kaip mums sekėsi.

Nuoroda: https://youtu.be/r-heCAWowMo


OUR TOY’S STORIES

2023-03-07

Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro klubo „Žuvėdra“ dailės būrelio „Linksmasis teptukas“ mokiniai kartu su klubo „Draugystė“ anglų kalbos būrelio „Happy English“ mokiniais išlydėjo žiemą savaip. Paskutinę žiemos savaitę ir pirmą pavasario savaitę skirtingos šių būrelių grupės susitiko integruotose pamokose Microsoft Teams platformoje ir sukūrė origami žaislus, kurie padėjo vaikams pasikartoti, kaip susipažinti, pasakyti skaičius ir spalvas angliškai. Šiomis pamokomis anglų kalbos būrelio mokiniai praturtino savo veiklas vykdomame eTwinning projekte „Our Toys’ Stories“ („Mūsų žaislų istorijos“), į kurias įtraukė ir savo naujus draugus. Įspūdžiai kuo puikiausi! O kelį mūsų rankų darbo triušiukai dar ir apsigyveno klubo „Draugystė“ eTwinning kampelyje. Užsukite susipažinti!