Klubas „Švyturys“

klubas_svyturys

Mus rasite:

Šilutės pl.  40, LT-94137, Klaipėda

Tel.  (846) 34 22 86

El. paštas klubasvyturys@kvlc.lt

Administracijos darbo laikas: I, III, IV 10.00-18.30, II 9.30-18.00, V 9.00-17.30

KLUBAS „ŠVYTURYS“

Anglų kalbos būrelis „Speakeasy“

Neformaliojo vaikų švietimo (anglų kalba) mokytoja Giedrė Kusaitė

Esu baigusi LCC tarptautinį universitetą. Mėgstu keliauti. Mano nuomone, anglų kalba yra gražiausia kalba pasaulyje. Šią kalbą mokytis linksma ir įdomu, kuomet daug bendraujama, žaidžiama, klausomasi dainų, žiūrimi filmai.

Užsiėmimų metu vaikai skatinami mintis reikšti tik anglų kalba. Užduotys atliekamos porose, nedidelėse grupelėse. Įgūdžiai įtvirtinami  dalyvaujant viktorinose, rengiant pristatymus, bendraujant su kitų kultūrų atstovais.

Atlyginimo dydis už mėnesį eurais (abonentinis mokestis):

I grupė - 6,00

II grupė - 6,00

Atviros vaikų erdvės

Neformaliojo švietimo renginių organizavimo mokytoja Miglė Martynova

Smagiausia mokymo procese yra tai, kad kaskart tų pačių dalykų gali mokytis vis kitu būdu. Dirbdama su vaikais esu atvira, o mano tikslas – tapti jų drauge, nes nuo draugystės prasideda gražiausi darbai. Kuriu erdvę, kurioje netrūktų juoko, linksmybių, pokalbių, edukacinių veiklų.

Užsiėmimų metu vaikai dalyvaus įtraukiančiose diskusijose ir veiklose. Pamokose bus taikomi ugdymo metodai: „Minčių lietus“, „Pasaulio kavinė“, darbas grupėse, eksperimentai, aplinkos tyrinėjimas, išvykos, integruotos pamokos su kitais mokytojais, svarbių įvykių analizės, renginių organizavimas. Kūrybinio mąstymo dėka (intuicija, fantazija, emocijos) vaikas mokysis keisti aplinką, naujai interpretuoti ir įprasminti, spontaniškai kurti ir išrasti naujas formas, vaizdus, daiktus, situacijas.

Atvirose erdvėse siekiu formuoti asmenį, sugebantį tapti aktyviu visuomenės nariu, padėti tenkinti pažinimo, lavinimosi ir saviraiškos poreikius per kompetencijų ugdymą. Neformalusis vertinimas vyksta nuolat: stebint, išsakant nuomonę, kalbantis, diskutuojant, jaučiant mokinių reakciją, grįžtamąjį ryšį.

Atlyginimo dydis už mėnesį eurais (abonentinis mokestis) - 5,00 

 

Dailės būrelis „Mozaika“

Neformaliojo vaikų švietimo (dailė) mokytoja metodininkė Violeta Kukienė

Dailė – tai užsiėmimas visiems: svajojantiems apie dailininko šlovę ar tiesiog norintiems lavinti savo kūrybiškumą, ,,žaisti“ spalvomis, tobulėti, originaliai mąstyti, improvizuoti ir bendrauti, ugdyti kantrybę, kruopštumą.  

Užsiėmimų metu susipažinsite su  dailės šakomis, technikomis, kompozicijos pradmenimis. Mažiausieji bus mokomi mus supančios gamtos linijų ir spalvų žaismo, vėliau – vaizduoti sudėtingesnį pasaulį. Vaikas išmoks ne tik piešti, bet susipažins ir su darbelių pradmenimis, kurių metu bus konstruojama iš įvairių antrinių medžiagų, lankstoma iš popieriaus. Dailės užsiėmimai siejami su meno istorija: supažindinama su baltų kultūra, pirmykščiu menu ir kt. Pamokose atliksite įdomias tapybos, grafikos bei mišrių technikų užduotis, rengsite parodas bei dalyvausite konkursuose. Išmoksite mus supantį pasaulį drąsiai atspindėti  įvairiomis dailės raiškos priemonėmis. 

Atlyginimo dydis už mėnesį eurais (abonentinis mokestis):

I grupė - 6,00

II grupė - 6,00

Gatvės šokio būrelis „Qne One“

Neformaliojo vaikų švietimo (šokis) mokytoja Greta Jašmantaitė

Baigiau Lietuvos edukologijos universitetą, įgijau choreografės, šokio pedagogės ir meno vadovės specialybes. 

Esu sukaupusi didelę patirtį kaip šokėja. Tai, kas vyksta didžiojoje scenoje, man ne paslaptis ir ši patirtis man padeda ruošti ir motyvuoti mokinius šokti. Stengiuosi kuo daugiau mokytis ne tik iš Lietuvoje mokančių gatvės šokių mokytojų, bet ir praktikuojuosi važinėdama į seminarus užsienyje (Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Italijoje, Anglijoje). Turėjau galimybę tobulėti vienoje garsiausių šokių studijų Londone „Studio 68“. Dalyvavau legendinėje „Fair Play Dance“ stovykloje ir turėjau galimybę šokti pas geriausius pasaulyje choreografus. Teko sudalyvauti ir garsios atlikėjos Rihannos šokėjų seminaruose. 

Užsiėmimo metu mokiniai susipažins su skirtingais gatvės šokių stiliais. Didelis dėmesys bus skiriamas „hip hop“ šokiui, kuris padeda gerinti socialinius įgūdžius. Mokiniai susipažins su gatvės šokių atsiradimo istorija, tokiu būdu gilinsis į subkultūros tikslą, kuris skatina ne konkurenciją, priešiškumą, o vienybę, bendradarbiavimą, toleranciją. 

Atlyginimo dydis už mėnesį eurais (abonentinis mokestis):

I grupė - 6,00

Gitaros būrelis „Allegro“

Neformaliojo vaikų švietimo (muzika) mokytojas metodininkas Paulius Barzinskis

Užsiėmimų metu mokiniai mokosi groti gitara, analizuojami ir grojami įvairių stilių ir epochų instrumentiniai ir vokaliniai kūriniai nuo klasikos iki roko. Mokomės akustinės gitaros paslapčių. Aktyviai dalyvaujame įvairiuose renginiuose, koncertinėje veikloje.

Atlyginimo dydis už mėnesį eurais (abonentinis mokestis):

I grupė - 9,00

Šokio būrelis „Švyturiukai“

Neformaliojo vaikų švietimo (šokis) mokytoja metodininkė Vilma Morkūnienė

Tai puiki galimybė susipažinti su kitais bendraminčiais, sveikai ir smagiai leisti laiką! 

Aktyviai dalyvaujame įvairiuose šokių renginiuose, tad pažadame, jog veiklos ir šokių jūsų gyvenime netrūks.

Ateik pas mus, tapk mūsų draugu ir keliausim po šokių šalį kartu!

 

Atlyginimo dydis už mėnesį eurais (abonentinis mokestis):

I grupė - 6,00

II grupė - 6,00

III grupė - 9,00

IV grupė - 6,00

Tapybos būrelis „Potėpis“

Neformaliojo vaikų švietimo (dailė) mokytoja Kristina Samalienė 

Kūryba yra mano gyvenimas. Tai puiki priemonė išreikšti save, matyti gražesnį pasaulį.  

Užsiėmimų metu kviečiu kartu keliauti spalvų labirintais. Koloritas išvertus iš lotynų kalbos reiškia spalvą, o bendrąja prasme jis yra suprantamas kaip tapyboje vyraujančių spalvų derinys, be kurio neapsieinama.  

Tapybos būrelyje „Koloritas“ kartu su mokiniais mokysimės ieškoti mėgstamos tapybos technikos išbandysime: molbertinę tapybą, monumentaliąją tapybą kurioje galime save išreikšti net tapydami freskas, kurdami mozaikų paveikslus iš smulkių spalvotų akmenėlių, stiklo, keramikos ir kitų medžiagų. 

Skatinsiu kurti, bandyti, pajausti ir suvokti spalvų pasaulį. Tapybos veikloje svarbiausia yra emocinė savijauta, atsipalaidavimas, fantazijos išlaisvinimas, improvizavimas. Žingsnis po žingsnio savo mokinius padrąsinsiu ir palaikysiu kiekviename mokymosi etape. Kūrybinis procesas ir tobulėjimas vyksta individualiai bendraujant ir bendradarbiaujant su mokytoja. Mokiniai savo kūrybos darbais džiugins savo artimuosius, parodose ir konkursuose.  

Atlyginimo dydis už mėnesį eurais (abonentinis mokestis):

I grupė - 6,00

Teatro būrelis „Vaidinukas“

Neformaliojo vaikų švietimo (teatras) vyr. mokytoja Birutė Mažonienė

Pasak žymaus rusų režisieriaus K. Stanislavskio, jei žemėje yra stebuklų, tai jie vyksta teatre. Daugiau nei 10 metų mes susitinkame teatre ir kuriame bendrą stebuklą. Kasdien vis naują, nepažintą, susidedantį iš mažų matomų ir nematomų subtilių dalykėlių. Teatras vadinamas sintetiniu menu. Čia susijungia ir bendrą kalbą randa visos meno sritys-dailė, šokis, muzika, dizainas ir net cirkas. Kartu mokomės juoktis ir verkti, kalbėti ir tylėti, bendrauti ir spręsti nesutarimus, kurti ir ištrinti. Teatro scena mums tampa laboratorija, kurioje sąveikauja skirtingi jausmai, verda tikros ir išgyventos emocijos, kuriasi pats skaniausias pašėlusių nuotykių ir vidinės laisvės kokteilis... 

Atlyginimo dydis už mėnesį eurais (abonentinis mokestis):

I grupė - 6,00