Žuvėdra

klubas_zuvedra

 

Mus rasite:

H. Manto 77, Klaipėda
Tel. (846) 49 87 39

El. paštas klubaszuvedra@kvlc.lt

Administracijos darbo laikas: laikas I, II, IV 10.00 – 18.30, III, V 9.00 – 17.30.

KLAIPĖDOS VAIKŲ LAISVALAIKIO CENTRO KLUBO „ŽUVĖDRA“ 2017-2018 MOKSLO METŲ MOKINIŲ UŽSIĖMIMŲ TVARKARAŠTIS

BŪRELIO  PAVADINIMAS UŽSIĖMIMO DIENA, LAIKAS, VIETA
I II III IV V
Atviros vaikų erdvės (AVE) programa

Justina Vaikšnoraitė, neformaliojo švietimo renginių organizavimo mokytoja

(7–19 metų mokiniai)

12.55–17.35

atviros erdvės

12.55–17.35

atviros erdvės

12.55–17.35

atviros erdvės

12.55–17.35

atviros erdvės

12.55–17.35

atviros erdvės

Vokalo būrelis „SoloMix“

Giedrė Lukienė, neformaliojo vaikų švietimo (muzikos) mokytoja

I grupė (7–11 metų mokiniai)

 

14.00–14.45

I grupė

muzikos kabinetas

15.00–15.45

šachmatų kabinetas

14.00–15.45

I grupė

muzikos kabinetas

 

 

Gitaros būrelis „Skamba skamba“

Artūras Sedleckas, neformaliojo vaikų švietimo (muzikos) mokytojas

I grupė (7–11 metų mokiniai)

II grupė (12–14 metų mokiniai)

16.00–16.45

I grupė

muzikos kabinetas

16.50–18.25

II grupė

muzikos kabinetas

  16.00–16.45

I grupė

muzikos kabinetas

16.50–18.25

II grupė

muzikos kabinetas

Perkusijos būrelis „Bumparabum“

Artūras Dargužis, neformaliojo vaikų švietimo (perkusijos) mokytojas

I grupė (3–6 metų mokiniai)

II grupė (7–11 metų mokiniai)

 

15.00–16.45

II grupė

muzikos kabinetas

16.50–18.25

I grupė

muzikos kabinetas

 

 

 

14.00–15.45

II grupė

muzikos kabinetas

 

Dramos būrelis „Žaisminga kaukė“

Vilma Granickienė, neformaliojo vaikų švietimo (teatro) mokytoja

I grupė (7–11 metų mokiniai)

II grupė (7–11 metų mokiniai)

14.00–15.45

I grupė

teatro kabinetas

16.00–17.35

II grupė

teatro kabinetas

15.00–16.45

II grupė

teatro kabinetas

 

 

14.00–15.45

I grupė

teatro kabinetas

16.00–17.35

II grupė

teatro kabinetas

 

 

Šokio būrelis „Rio“

Lina Vaitkutė, neformaliojo vaikų švietimo (šokio) mokytoja

I grupė (3–6 metų mokiniai)

II grupė (7–11 metų mokiniai)

III grupė  (12–14 metų mokiniai)

14.00–15.45

II grupė, šokio salė

16.00–17.35

III grupė, šokio salė

17.40–18.25

I grupė, šokio salė

14.00–15.45

II grupė, šokio salė

16.00–17.35

III grupė, šokio salė

17.40–18.25

I grupė, šokio salė

14.00–15.45

II grupė

šokio salė

16.00–17.35

III grupė

šokio salė

Dailės būrelis „Linksmasis teptukas“

Jelena Michno, neformaliojo vaikų švietimo (dailės) vyr. mokytoja

I grupė  (3–6 metų mokiniai)

II grupė (7–11 metų mokiniai)

III grupė (7–11 metų mokiniai)

IV grupė (7–11 metų mokiniai)

 

14.00–15.45

II grupė

dailės kabinetas

16.00–17.35

III grupė

dailės kabinetas

17.40–18.25

I grupė

dailės kabinetas

14.00–15.45

II grupė

dailės kabinetas

16.00–17.35

III grupė

dailės kabinetas

17.40–18.25

I grupė

dailės kabinetas

15.00–16.45

IV grupė

dailės kabinetas

 

 

Keramikos būrelis „Lipdutis“

Jurgita Lukminienė, neformaliojo vaikų švietimo (keramikos) mokytoja

I grupė (3–6 metų mokiniai)

II grupė (7–11 metų mokiniai)

III grupė (7–11 metų mokiniai)

16.00–17.35

III grupė

keramikos kabinetas

17.40–18.25

I grupė

keramikos kabinetas

 

16.00–17.35

II grupė

keramikos kabinetas

 

 

 

 

 

 

14.00–15.45

II grupė

keramikos kabinetas

16.00–17.35

III grupė

keramikos kabinetas

17.40–18.25

I grupė

keramikos kabinetas

14.00–15.45

III grupė

keramikos kabinetas

16.00–17.35

II grupė

keramikos kabinetas

 

Dekoratyvinės plastikos būrelis

Jurgita Lukminienė, neformaliojo vaikų švietimo (keramikos) mokytoja

I grupė (7–11 metų mokiniai)

14.00–15.45

I grupė

keramikos kabinetas

14.00–15.45

I grupė

keramikos kabinetas

14.00–15.45

I grupė

keramikos kabinetas

Informacinių technologijų būrelis „Bitas“

Rasa Medutienė, neformaliojo vaikų švietimo (informacinių technologijų) vyr. mokytoja

I grupė (7–11 metų mokiniai)

 

 

 

 

17.40–18.25

I grupė

IT kabinetas

 

17.40–18.25

I grupė

IT kabinetas

 

Informacinių technologijų būrelis „Robotika“

Rasa Medutienė, neformaliojo vaikų švietimo (informacinių technologijų) vyr. mokytoja

I grupė (12–14 metų mokiniai)

 

16.00–17.35

I grupė

IT kabinetas

 

16.00–17.35

I grupė

IT kabinetas

 

Reklamos grafinio dizaino būrelis „Start Up“

Danutė Meškinytė, neformaliojo vaikų švietimo (grafinio dizaino) mokytoja metodininkė

I grupė (12–14 metų mokiniai)

16.00–17.35

I grupė

kalbų kabinetas

 

16.00–17.35

I grupė

IT kabinetas

 

Šachmatų būrelis

Viktoras Galuščak, neformaliojo vaikų švietimo (šachmatų) mokytojas

I grupė (7–11 metų mokiniai)

II grupė (7–11 metų mokiniai)

16.00–17.35

I grupė

šachmatų kabinetas

17.40–19.15

II grupė

šachmatų kabinetas

16.00–17.35

I grupė

šachmatų kabinetas

17.40–19.15

II grupė

šachmatų kabinetas

Anglų kalbos būrelis „English Club“

Ingrida Lekstutienė, neformaliojo vaikų švietimo (anglų kalbos) vyr. mokytoja

I grupė (3–6 metų mokiniai)

II grupė (7–11 metų mokiniai)

 

14.00–14.45

I grupė

kabinetas 1,

Molo g. 60-1

15.00–16.45

II grupė

kabinetas 1,

Molo g. 60-1

12.55–13.40

I grupė

kabinetas 1,

Molo g. 60-1

14.00–15.45

II grupė

kabinetas 1,

Molo g. 60-1

Kulinarijos būrelis „Kulinarinės kelionės“

(Rasa Jonaitienė, neformaliojo vaikų švietimo (kulinarijos) mokytoja metodininkė

I grupė (7–11 metų mokiniai)

II grupė (12–14 metų mokiniai)

 

14.00–15.45

I grupė

kulinarijos kabinetas

16.00–18.25

II grupė

kulinarijos kabinetas

16.00–17.35

I grupė

kulinarijos kabinetas

 

16.00–18.25

II grupė

kulinarijos kabinetas

 

 

 

Klasikinio šokio būrelis „Duvet“

Kristina Gudelytė, neformaliojo vaikų švietimo (šokio) mokytoja

I grupė (3–6 metų mokiniai)

II grupė (7–11 metų mokiniai)

III grupė (7–11 metų mokiniai)

15.00–15.45

II grupė, šokio salė

16.00–17.35

III grupė, šokio salė

17.40–18.25

I grupė, šokio salė

15.00–15.45

II grupė, šokio salė

16.00–17.35

III grupė, šokio salė

17.40–18.25

I grupė, šokio salė

Vokalo būrelis „Garsiukų ABC“

Vaida Valinskienė, neformaliojo vaikų švietimo (muzikos) mokytoja metodininkė

I grupė (3–6 metų mokiniai)

17.40 – 18.25

I grupė

teatro kabinetas

17.40 – 18.25

I grupė

muzikos kabinetas

Lėlių teatro būrelis „Vaizduotė“

Gintarė Damanskytė, neformaliojo vaikų švietimo (teatro) mokytoja

I grupė (3–6 metų mokiniai)

  17.40–18.25

I grupė

teatro kabinetas

 

  17.40–18.25

I grupė

teatro kabinetas

 

Prancūzų kalbos būrelis „Žaidžiame le francais“

Gintarė Damanskytė, neformaliojo vaikų švietimo (prancūzų kalbos) mokytoja

I grupė (7–11 metų mokiniai)

  16.00–17.35

I grupė

dailės kabinetas

 

  16.00–17.35

I grupė

teatro kabinetas

Grožio, sveikos gyvensenos ir stiliaus būrelis „MĖJA“

Giedrė Lukienė, neformaliojo vaikų švietimo (muzikos) mokytoja

I grupė (7–11 metų mokiniai)

14.00–15.45

I grupė

dailės kabinetas

 

 

KLAIPĖDOS VAIKŲ LAISVALAIKIO CENTRO KLUBO „ŽUVĖDRA“ BŪRELIŲ PROGRAMŲ, KODŲ, ATLYGINIMO DYDŽIŲ UŽ NEFORMALŲJĮ VAIKŲ ŠVIETIMĄ, 2017–2018 MOKSLO METAMS, LENTELĖ  

Eil. Nr. Neformaliojo vaikų švietimo būrelio programos

pavadinimas

Būrelio kodas Grupės, vaikų amžius ir savaitinių valandų skaičius Atlyginimo dydis už  mėnesį eurais, kai programai skiriama 1 valanda per savaitę Atlyginimo dydis už  mėnesį eurais Mokytojo vardas, pavardė
1 2 3 4 5 6 7
1. Neformaliojo vaikų švietimo keramikos būrelio „Lipdutis“ programa 711 I grupė 3–6 metų – 2 valandos

II grupė 7–11 metų – 6 valandos

III grupė 7–11 metų – 6 valandos

0,70 eur I grupė – 1,40 eur

II grupė – 4,20 eur

III grupė – 4,20 eur

Jurgita Lukminienė

 

2. Neformaliojo vaikų švietimo dailės būrelio „Linksmasis teptukas“ programa 712 I grupė 3–6 metų – 2 valandos

II grupė 7–11 metų – 4 valandos

III grupė 7–11 metų – 4 valandos

IV grupė 7–11 metų – 2 valandos

0,70 eur I grupė – 1,40 eur

II grupė – 2,80 eur

III grupė – 2,80 eur

IV grupė – 1,40 eur

Jelena Michno
3. Neformaliojo vaikų švietimo vokalo būrelio „Solomix“ programa 715 I grupė 7–11 metų – 4 valandos 1,00 eur I grupė – 4,00 eur

 

Giedrė Lukienė
4. Neformaliojo vaikų švietimo šokio būrelio „Rio“ programa 724 I grupė 3–6 metų – 2 valandos

II grupė 7–11 metų – 6 valandos

III grupė 12–14 metų – 6 valandos

1,00 eur I grupė – 2,00 eur

II grupė – 6,00 eur

II grupė – 6,00 eur

Lina Vaitkutė
5. Neformaliojo vaikų švietimo informacinių technologijų būrelio „Bitas“ programa 728 I grupė 7–11 metų – 2 valandos

 

1,00 eur I grupė – 2,00 eur

 

Rasa Medutienė
6. Neformaliojo vaikų švietimo anglų kalbos būrelio „English club“ programa 731 I grupė 3–6 metų – 2 valandos

II grupė 7–11 metų – 4 valandos

2,00 eur I grupė – 4,00 eur

II grupė – 8,00 eur

 

Ingrida Lekstutienė

 

7. Neformaliojo vaikų švietimo dekoratyvinės plastikos būrelio

programa

732 I grupė 7–11 metų – 6 valandos

 

0,70 eur I grupė – 4,20 eur

 

Jurgita Lukminienė

 

8. Neformaliojo vaikų švietimo šachmatų būrelio programa 733 I grupė 7–11 metų – 4 valandos

II grupė 7–11 metų – 4 valandos

0,70 eur I grupė – 2,80 eur

II grupė – 2,80 eur

Viktoras Galuščak
9. Neformaliojo vaikų švietimo perkusijos būrelio „Bumparabum“ programa 734 I grupė 3–6 metų – 2 valandos

II grupė 7–11 metų – 4 valandos

1,00 eur I grupė – 2,00 eur

II grupė – 4,00 eur

 

Artūras Dargužis
10. Neformaliojo vaikų švietimo gitaros būrelio „Skamba skamba“ programa 736 I grupė 7–11 metų – 2 valandos

II grupė 12–14 metų – 4 valandos

1,50 eur I grupė – 3,00 eur

II grupė – 6,00 eur

 

Artūras Sedleckas
11. Neformaliojo vaikų švietimo teatro būrelio „Žaisminga kaukė“ programa 737 I grupė 7–11 metų – 4 valandos

II grupė 7–11 metų – 6 valandos

0,70 eur

 

I grupė – 2,80 eur

II grupė – 4,20 eur

 

Vilma Granickienė
12. Neformaliojo vaikų švietimo klasikinio šokio būrelio „Duvet“ programa 739 I grupė 3–6 metų – 2 valandos

II grupė 7–11 metų – 2 valandos

III grupė 7–11 metų– 4 valandos

1,00 eur I grupė – 2,00 eur

II grupė – 2,00 eur

III grupė – 4,00 eur

Kristina Gudelytė
13. Neformaliojo vaikų švietimo kulinarijos būrelio „Kulinarinės kelionės“ programa 740 I grupė 7–11 metų – 4 valandos

II grupė 12–14 metų – 6 valandos

0,70 eur I grupė – 2,80 eur

II grupė – 4,20 eur

 

Rasa Jonaitienė
15. Neformaliojo vaikų švietimo informacinių technologijų būrelio „Robotika“ programa 742 I grupė 12–14 metų – 4 valandos

 

1,00 eur I grupė – 4,00 eur

 

Rasa Medutienė
16. Neformaliojo vaikų švietimo reklamos grafinio dizaino būrelio „Start Up“ programa 744 I grupė 12–14 metų – 4 valandos 1,00 eur I grupė – 4,00 eur

 

Danute Meškinytė
17. Neformaliojo vaikų švietimo prancūzų kalbos būrelio „Žaidžiame le francais“ programa 750 I grupė 7–11 metų – 4 valandos 2,00 eur I grupė – 8,00 eur

 

Gintarė Damanskytė
19. Neformaliojo vaikų švietimo grožio, sveikos gyvensenos ir stiliaus būrelio „MĖJA“ programa 747 I grupė 7–11 metų – 2 valandos 0,70 eur I grupė – 1,40 eur

 

Giedrė Lukienė
20. Neformaliojo vaikų švietimo lėlių teatro būrelio „Vaizduotė“ programa 748 I grupė 3–6 metų – 2 valandos 0,70 eur I grupė – 1,40 eur

 

Gintarė Damanskytė
21. Neformaliojo vaikų švietimo vokalo būrelio „Garsiukų ABC“

programa

749 I grupė 3–6 metų – 2 valandos 1,00 eur I grupė – 2,00 eur

 

Vaida Valinskienė
22. Atviros vaikų erdvės (AVE) programa Veikla su 7–19 metų mokiniais, kurie nelanko konkretaus būrelio ir dalyvauja įvairiose laisvalaikio užimtumo ir socialinių įgūdžių ugdymo programose nemokama Justina Vaikšnoraitė

KLUBO NAUJIENOS

Klubas „Žuvėdra“ laukia visų norinčių puikiai praleisti laiką, išmokti naujų dalykų, sutikti naujų draugų ir bendrauti gyvai!

Jūsų laukia įtraukiantys į veiklą būreliai ir atviros vaikų erdvės, kuriose kiekviena diena kupina naujų patirčių…Tai erdvė poilsiui po pamokų ir fantastiškų idėjų įgyvendinimui. Draugiškas ir šiuolaikiškas mokytojų kolektyvas padės atrasti save, suprasti kitus ir pamatyti pasaulį kitomis akimis.

Ateik. Pamatyk. Pajusk. Įsitrauk.

 

ATVIROS VAIKŲ ERDĖS

Neformaliojo vaikų švietimo renginių organizavimo mokytoja Justina Vaikšnoraitė

justina

 

ANGLŲ KALBOS BŪRELIS „ENGLISH CLUB”

Neformaliojo vaikų švietimo (anglų kalbos) vyr. mokytoja Ingrida Lekstutienė

anglu-burelis

 

DAILĖS BŪRELIS „LINKSMASIS TEPTUKAS”

Neformaliojo vaikų švietimo (dailės) vyr. mokytoja Jelena Michno

daile

 

DEKORATYVINĖS PLASTIKOS BŪRELIS

Neformaliojo vaikų švietimo (keramikos) mokytoja Jurgita Lukminienė

dekoratyvine-plastika

 

DRAMOS BŪRELIS „ŽAISMINGA KAUKĖ”

Neformaliojo vaikų švietimo (teatro) mokytoja Vilma Granickienė

dramos-burelis-zaisminga-kauke

 

GITAROS BŪRELIS „SKAMBA SKAMBA”

Neformaliojo vaikų švietimo (muzikos) mokytojas Artūras Sedleckas

gitaros-burelis-skamba-skama

 

 GROŽIO, SVEIKOS GYVENSENOS IR STILIAUS BŪRELIS „MĖJA“ 

Neformaliojo vaikų švietimo (muzikos) mokytoja Giedrė Lukienė

 

INFORMACINIŲ TECHNOLOGIJŲ BŪRELIS „BITAS”

Neformaliojo vaikų švietimo (informacinių technologijų) vyr. mokytoja Rasa Medutienė

bitas

 

INFORMACINIŲ TECHNOLOGIJŲ BŪRELIS „ROBOTIKA”

Neformaliojo vaikų švietimo (informacinių technologijų) vyr. mokytoja Rasa Medutienė

robotika

 

KERAMIKOS BŪRELIS „LIPDUTIS”

Neformaliojo vaikų švietimo (keramikos) mokytoja Jurgita Lukminienė

keramikos-burelis-lipdutis

 

KLASIKINIO ŠOKIO BŪRELIS „DUVET”

Neformaliojo vaikų švietimo (šokio) mokytoja Kristina Gudelytė

klasikinis-sokis-duvet

 

KULINARIJOS BŪRELIS „KULINARINĖS KELIONĖS“

Neformaliojo vaikų švietimo (technologijų ir dailės) mokytoja metodininkė Rasa Jonaitienė

klulinarijos-burelis

 

 

LĖLIŲ TEATRO BŪRELIS „VAIZDUOTĖ“

Neformaliojo vaikų švietimo (lėlių teatro) mokytoja Gintarė Damanskytė

Lėlių teatro būrelis_afiša_Saulute_Zuvedra-1

 

PERKUSIJOS BŪRELIS „BUMPARABUM”

Neformaliojo vaikų švietimo (perkusijos ) mokytojas Artūras Dargužis

perkusija

 

PRANCŪZŲ KALBOS BŪRELIS „ŽAIDŽIAME LE FRANCAIS“

Neformaliojo vaikų švietimo (prancūzų kalbos) mokytoja Gintarė Damanskytė

Prancūzų k. būrelis_afiša_Saulute_Zuvedra-1

 

REKLAMOS GRAFINIO DIZAINO BŪRELIS „START UP”

Neformaliojo vaikų švietimo (reklamos dizaino) mokytoja metodininkė Danutė Meškinytė

 

ŠACHMATŲ BŪRELIS

Neformaliojo vaikų švietimo (šachmatų) mokytojas  Viktoras Galuščak

sachmatai

 

ŠOKIO BŪRELIS „RIO”

Neformaliojo vaikų švietimo (šokio) mokytoja Lina Vaitkutė

sokio-burelis-rio

 

VOKALO BŪRELIS „GARSIUKŲ ABC“

Neformaliojo vaikų švietimo (muzikos) mokytoja metodininkė Vaida Valinskienė

Šeimu uostas_m-0266

 

VOKALO BŪRELIS „SOLOMIX”

Neformaliojo vaikų švietimo (muzikos) mokytoja Giedrė Lukienė

vokalo-burelis-solomix