Liepsnelė

klubas_liepsnele

 Mus rasite:

Viršutinė g. 5, LT-92258, Klaipėda

Tel. (846) 41 10 16

El. paštas klubasliepsnele@kvlc.lt

Administracijos darbo laikas:  I, IV, V 9.00 – 17.30; II, III 10.00 – 18.30

 

KLAIPĖDOS VAIKŲ LAISVALAIKIO CENTRO KLUBO „LIEPSNELĖ“ 2017-2018 MOKSLO METŲ MOKINIŲ UŽSIĖMIMŲ TVARKARAŠTIS

BŪRELIO PAVADINIMAS UŽSIĖMIMO DIENA, LAIKAS, VIETA
I II III IV V
Atviros vaikų erdvės (AVE) programa

Augustina Tijūnėlytė, neformaliojo švietimo renginių organizavimo mokytoja

(7–19 metų mokiniai)

14.00–17.35

3 kabinetas

14.00–17.35

3 kabinetas

14.00–17.35

3 kabinetas

14.00–17.35

3 kabinetas

14.00–17.35

3 kabinetas

Mados ir šokio būrelis

Augustina Tijūnėlytė, neformaliojo vaikų švietimo (mados ir šokio) mokytoja

I grupė (3–6 metų mokiniai)

17.40–19.15

8 kabinetas

Vokalo būrelis

Erika Ostrenkova, neformaliojo vaikų švietimo (vokalo) mokytoja

I grupė (3–6 metų mokiniai)

II grupė (7–11 metų mokiniai)

15.00–16.45

II grupė

15.00–16.45

II grupė

16.50–17.35

I grupė

4 kabinetas

16.50–17.35

I grupė

4 kabinetas

Gitaros būrelis

Donatas Momkus, neformaliojo vaikų švietimo (gitaros) mokytojas

I grupė (7–11 metų mokiniai)

16.50–18.25

4 kabinetas

16.50–18.25

4 kabinetas

Dailės būrelis „Spalvų paslaptys“

Jelena Michno, neformaliojo vaikų švietimo (dailės) vyr. mokytoja

I grupė (3–6 metų mokiniai)

II grupė (3–6 metų mokiniai)

III grupė (7–11 metų mokiniai)

15.00–16.45

III grupė

15.00–16.45

III grupė

16.50–17.35

I grupė

17.40–19.15

II grupė

2 kabinetas

16.50–18.25

I grupė

18.30–19.15

II grupė

2 kabinetas

Kūrybinės keramikos būrelis „Molinė pėda“

Živilė Malūkaitė, neformaliojo vaikų švietimo (keramikos) vyr. mokytoja

II grupė (7–11 metų mokiniai)

III grupė (7–11 metų mokiniai)

12.55–14.30

III grupė

Vitės pagr. m-kla

technologijų kabinetas

15.00–16.45

II grupė

12.55–14.30

III grupė

Vitės pagr. m-kla

technologijų kabinetas

15.00–16.45

II grupė

Kūrybinės keramikos būrelis „Žemės magija“

Deivyda Sakalauskaitė, neformaliojo vaikų švietimo (keramikos) mokytoja

I grupė (3–6 metų mokiniai)

II grupė (7–11 metų mokiniai)

16.50–17.35

I grupė

8 kabinetas

16.00–16.45

II grupė

17.00–17.45

I grupė

8 kabinetas

Šachmatininkų būrelis „Kombinacija“

Andrius Jonas Valaitis, neformaliojo vaikų švietimo (šachmatų) mokytojas

I grupė (7–11 metų mokiniai)

15.00–16.45

5 kabinetas

15.00–16.45

5 kabinetas

Šachmatininkų būrelis „Debiutas“

Saulius Rackevičius, neformaliojo vaikų švietimo (šachmatų) mokytojas

I grupė (7–11 metų mokiniai)

16.00–17.35

Molo g.

60-1

 

16.00–17.35

Molo g.

60-1

 

Ekonomikos būrelis „Ekonomika aktyviau“

Laimutė Gegieckienė, neformaliojo vaikų švietimo (ekonomikos) mokytoja ekspertė

I grupė (7–11 metų mokiniai)

16.00–17.35

5 kabinetas

16.00–17.30

5 kabinetas

Amatų būrelis „Krapštukai“

Ramunė Sinkevičienė, neformaliojo vaikų švietimo (dailiųjų amatų) mokytoja metodininkė

I grupė (7–11 metų mokiniai)

14.00–15.45

8 kabinetas

14.00–14.45

8 kabinetas

14.00–14.45

8 kabinetas

14.00–15.45

8 kabinetas

Anglų kalbos būrelis

Ingrida Lekstutienė, neformaliojo vaikų švietimo (anglų kalbos) vyr. mokytoja

I grupė (7–11 metų mokiniai)

15.00–16.45

5 kabinetas

16.00–17.35

8 kabinetas

Technologijos būrelis „Dygsnelis“

Erika Persijanova, neformaliojo vaikų švietimo (technologijos ) mokytoja

I grupė (7–11 metų mokiniai)

16.00–17.35

8 kabinetas

16.00–17.35

8 kabinetas

KLAIPĖDOS VAIKŲ LAISVALAIKIO CENTRO KLUBO „LIEPSNELĖ“ BŪRELIŲ PROGRAMŲ, KODŲ, ATLYGINIMO DYDŽIŲ UŽ NEFORMALŲJĮ VAIKŲ ŠVIETIMĄ, 2017–2018 MOKSLO METAMS, LENTELĖ

Eil. Nr. Neformaliojo vaikų švietimo būrelio programos pavadinimas Būrelio kodas Grupės, vaikų amžius ir savaitinių valandų skaičius Atlyginimo dydis už  mėnesį eurais, kai programai skiriama 1 valanda per savaitę Atlyginimo dydis už  mėnesį eurais Mokytojo vardas, pavardė
1 2 3 4 5 6 7
1. Neformaliojo vaikų švietimo dailės būrelio „Spalvų paslaptys“ programa 322 I grupė 3–6 metų – 3 valandos

II grupė 3–6 metų – 3 valandos

III grupė 7–11 metų – 4 valandos

0,70 eur

 

 

I grupė – 2,10 eur

II grupė – 2,10 eur

III grupė – 2,80 eur

Jelena Michno
2. Neformaliojo vaikų švietimo kūrybinės keramikos būrelio „Molinė pėda“ programa 325 II grupė 7–11 metų – 4 valandos

III grupė 7–11 metų – 4 valandos

0,70 eur II grupė – 2,80 eur

III grupė – 2,80 eur

Živilė Malūkaitė

 

3. Neformaliojo vaikų švietimo mados ir šokio būrelio programa 326 I grupė 3–6 metų – 2 valandos

 

1,00 eur

 

I grupė – 2,00 eur

 

Augustina Tijūnėlytė
4. Neformaliojo vaikų švietimo kūrybinio dizaino būrelio „Žvaigždutės“ programa 328 I grupė 3–6 metų – 2 valandos

II grupė 7–11 metų – 2 valandos

0,70 eur I grupė – 1,40 eur

II grupė – 1,40 eur

Tatjana Uporova
5. Neformaliojo vaikų švietimo šachmatų būrelio „Kombinacija“ programa 331 I grupė 7–11 metų – 4 valandos 0,70 eur I grupė – 2,80 eur Andrius Jonas Valaitis
6. Neformaliojo vaikų švietimo ekonomikos būrelio „Ekonomika aktyviau“ programa 332 I grupė 7–11 metų – 4 valandos

 

0,70 eur

 

I grupė – 2,80 eur

 

Laimutė Gegieckienė
7. Neformaliojo vaikų švietimo gitaros būrelio programa 333 I grupė 12–14 metų – 4 valandos 1,50 eur I grupė – 6,00 eur Donatas Momkus
8. Neformaliojo vaikų švietimo anglų kalbos būrelio programa 334 1 grupė 7–11 metų – 4 valandos 2,00 eur I grupė – 8,00 eur Ingrida Lekstutienė
9. Neformaliojo vaikų švietimo vokalo būrelio „Let‘s sing“ programa 335 I grupė 3–6 metų – 2 valandos

II grupė 7-11 metų – 4 valandos

1,00 eur

 

I grupė – 2,00 eur

II grupė – 4,00 eur

Erika Ostrenkova
10. Neformaliojo vaikų švietimo amatų būrelio „Krapštukai“ programa 336 1 grupė 7–11 metų – 6 valandos

 

0,70 eur

 

I grupė – 4.20 eur Ramunė Sinkevičienė

 

11. Neformaliojo vaikų švietimo keramikos būrelio „Žemės magija“ programa 337 I grupė 3–6 metų – 2 valandos

 

0,70 eur

 

 

I grupė – 1,40 eur

 

Giedrė Vičiutė
12. Neformaliojo vaikų švietimo šachmatų būrelio „Debiutas“ programa 338 I grupė 7–11 metų – 4 valandos 0,70 eur I grupė – 2,80 eur Saulius Rackevičius
13. Neformaliojo vaikų švietimo technologijos būrelio „Dygsnelis“ programa 339 I grupė 7–11 metų – 4 valandos

 

0,70 eur I grupė – 2,80 eur

 

Erika Persijanova
14. Atviros vaikų erdvės (AVE) programa Veikla su 7–19 metų mokiniais, kurie nelanko konkretaus būrelio ir dalyvauja įvairiose laisvalaikio užimtumo ir socialinių įgūdžių ugdymo programose nemokama Augustina Tijūnėlytė

 

KLUBO NAUJIENOS

Atsinaujinęs klubas „Liepsnelė” kviečia vaikučius lankyti studijas ir turiningai leisti laisvalaikį. Klubas „Liepsnelė” – atviras kūrybos ir kultūros židinys miesto vaikams, plėtojantis meninės saviraiškos studijų veiklą, organizuojantis laisvalaikį, atostogas. Užsiėmimuose puoselėjama meilė kūrybai, natūralumui, pažinimui ir saviraiškai. Šiame klube vaikai galės dar labiau atskleisti savo talentus, lavinant juos jau nuo mažens. Mokytojai džiaugiasi, kad ilgai brandintos idėjos tampa realybe ir kviečia visus norinčius atvykti į visų pamėgtas bei naujai pristatomas studijas.

Mes tikime, kad ,,Liepsnelės“ sienos padeda visiems, kurie nori kurti, mokytis, pažinti, tobulėti. Todėl visus pasitinkame šūkiu – ,,Kam be reikalo kieme vėpsoti, jei gali ,,Liepsnelėje“ draugų ieškoti“.

 

Amatų būrelis „Krapštukai“

Neformaliojo vaikų švietimo (dailiųjų amatų) mokytoja metodininkė Ramunė Sinkevičienė

liepsnele-krapstukas

 

Anglų kalbos būrelis

Neformaliojo vaikų švietimo (anglų kalbos) mokytoja Ingrida Lekstutienė

anglu-burelis

 

Atviros vaikų erdvės

Neformaliojo vaikų švietimo renginių organizavimo mokytoja Augustina Tijūnėlytė

ave-liepsnele

 

Dailės būrelis „Spalvų paslaptys”

Neformaliojo vaikų švietimo (dailės) vyr. mokytoja Jelena Michno

dailes-burelis

 

Ekonomikos būrelis ,,Ekonomika aktyviau“

Neformaliojo vaikų švietimo (ekonomikos) mokytoja Laimutė Gegieckienė

ekonomika

 

Gitaros būrelis

 Neformaliojo vaikų švietimo (gitaros) mokytojas Donatas Momkus

gitaros-burelis

 

Keramikos būrelis  „Žemės magija“

Neformaliojo vaikų švietimo (keramikos) mokytoja Deivyda Sakalauskaitė

 

Kūrybinės  keramikos būrelis „Molinė Pėda“

Neformaliojo vaikų švietimo (keramikos) mokytoja Živilė Malūkaitė

keramikos-burelis

 

Mados ir šokio būrelis

Neformaliojo vaikų švietimo (mados ir šokio) mokytoja Augustina Tijūnėlytė

mazoji-mis-2016-4

 

Siuvimo būrelis „Dygsnelis“

Neformaliojo vaikų švietimo (technologijos) mokytoja Erika Persijanova

Siuvimas (2)

 

Šachmatų būrelis „Kombinacija“ 

Neformaliojo vaikų švietimo (šachmatų) mokytojas Andrius Jonas Valaitis

liepsnele-sachmatu-burelis

 

Šachmatų būrelis „Debiutas“

Neformaliojo vaikų švietimo (šachmatų) mokytojas Saulius Rackevičius

SACHMATAI_2017

 

Vokalo būrelis „Let’s sing”

Neformaliojo vaikų švietimo (muzikos) mokytoja Erika Ostrenkova

vokalo-burelis