bal232025

„Visa širdimi“ – vaikų gerumo dovana seneliams!

Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro socialinis projektas „Visa širdimi“ ir šiemet subūrė mokytojus ir mokinius dovanoti šilumą vienišiems seneliams. Centro klubų „Liepsnelė“ ir „Draugystė“ mokiniai sukūrė per 100 Velykinių dovanėlių – nuo keramikos dirbinių iki papuošimų, kurias patys perdavė organizacijoms: „RAUDONOS NOSYS. Gydytojai klounai“ ir „Maltos ordino pagalbos tarnyba“.

Ši iniciatyva ugdo empatiją, bendruomeniškumą ir primena – dalintis gerumu verta visa širdimi.

Projekto organizatorės: Ugnė Klumbytė, Olga Jurėnė