Brangus svečias sode, bei puošni viešnia ant palangės. Šios retos gėlės pavadinimas iš graikų kalbos verčiamas kaip “graži burna”, o paprasčiau ją galima pavadinti “gražiai kalbančia”. Dar Eustomas vadina Airių rože, o apskritai jos botaninis pavadinimas lisianthus. Norint kuo ilgiau gėrėtis šia dailia gėle, reikia išmanyti jos išauginimo iš sėklų bei persodinimo subtilybes.

Didžiažiedė eustoma natūraliai auga sausose ir saulėtose pasienio srityse tarp Meksikos ir Jungtinių Valstijų. Vaškuoti lapai prisitaikę prie tokių sąlygų. Skirkite gėlei saulėtą vietą ir gausiai nelaistykite. Oro sausumas jai visai nekenkia. Gerai auga, kai gauna šviežio oro, o aplinkos temperatūra nesikeičia. Nestatykite vazono virš radiatoriaus, nes žemė neturėtų pernelyg sušilti.

Be rožinių E. grandiflora veislių dar galima įsigyti su baltais, melsvais, rausvais žiedais. Žiedo viduriukas paprastai būna tamsesnis. Iš anksto įspėjame, kad Eustomų auginimas trunka ilgai, o pats augalas iš tiesų kaprizingas. Bet jeigu jūs viską darysite teisingai, jūsų rezultatas bus daugiau nei stebinantis, o visi lūkesčiai pateisinti. Bet tik tada, kai tenkinamos visos auginimo sąlygos.