bal012025

Klaipėdos vaikų laisvalaikio centre vyko Vakarų Lietuvos robotikos komandų varžybos „Galileo“, kuriose dalyvavo 1-4 klasių mokiniai.

Šis renginys padėjo jauniems talentams parodyti savo sugebėjimus, kūrybiškumą ir bendradarbiavimo įgūdžius. Mokinių sukonstruoti robotai varžėsi lenktynių trasoje.

Greičiausią robotą sukonstravo ir I vietos nugalėtojais tapo Klaipėdos moksleivių saviraiškos centro komanda, II vietą iškovojo – Palangos moksleivių klubo mokinių komanda, III vieta džiaugėsi Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro, klubo „Žuvėdra“ mokinių komanda.