Tarptautinis virtualių piešinių konkursas „Šiuolaikinė Madona“

2022 metų vasario – gegužės mėnesiais Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro klubas „Draugystė“ organizavo tradiciniu tapusį tarptautinį virtualų piešinių konkursą „Šiuolaikinė Madona“. Konkurse dalyvavo piešiniai iš 35 Lietuvos ugdymo įstaigų, mokinius ruošė 37 pedagogai.

VISUS KONKURSO DALYVIŲ DARBUS GALITE RASTI: VIRTUALI PARODA

Konkurso darbus vertino kompetetinga komisija: 

Tatjana Semionova – Vydūno gimnazijos dailės mokytoja metodininkė; 

Arvydas Masiulis – Šiaulių dailės mokyklos skulptūros vyr. mokytojas; 

Areta Didžionienė – Tauragės kultūros centro dailininkė, kūrėja. 

 

Pristatome vertinimo komisijos rezultatus ir pasigrožėti mokinių darbais. 

KONKURSO LAUREATAI:

3-6 metų amžiaus grupėje: 

I vieta – Vytautė Neimontaitė, dizaino studija „Kukutis“, Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centras, mokytoja Renata Sondaitė-Bunevičienė. 

I vieta – Liepa Jakimavičiūtė, Šiaulių lopšelis-darželis „Dainelė“, mokytoja Neringa Vaitkuvienė. 

II vieta – Gabija Vybernaitė, Klaipėdos lopšelis-darželis „Giliukas“, mokytoja Asta Bartkuvienė. 

II vieta – Felicija Virbašiūtė, Klaipėdos lopšelis-darželis „Giliukas“, mokytoja Asta Bartkuvienė. 

II vieta – Laisvė Petraitytė, Dizaino studija „Kukutis“, Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centras, Renata Sondaitė-Bunevičienė.

III vieta – Izabelė Beržanskytė, Klaipėdos lopšelis-darželis „Giliukas“, mokytoja Asta Bartkuvienė.

III vieta – Barbora Narkutė, Kretingos lopšelis – darželis Pasaka, mokytoja Ieva Galdikaitė.


7-10 metų amžiaus grupėje: 

I vieta – Smiltė Kovalčikaitė, Kauno Antano Martinaičio dailės mokykla, mokytoja Roma Kotryna Juškienė. 

I vieta – Linas Stasionis, Alytaus r. meno ir sporto mokykla, mokytoja Ingrida Vaitkienė.

I vieta – Emilija Navickaitė, dizaino studija „Kukutis“, Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centras, Renata Sondaitė-Bunevičienė.

II vieta – Alisa Šatinskaitė, Kauno Antano Martinaičio dailės mokykla, mokytoja Domantė Šarakauskaitė-Ivanauskienė. 

II vieta – Unė Sarulytė, Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centras, Dailės studija „Varsa“, mokytoja Loreta Laurinavičienė. 

II vieta – Motiejaus Butkus, Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Šatrija“, mokytoja Vaida Andrašiūnaitė. 

III vieta – Aistė Klasauskaitė, Raseinių meno mokykla, Ariogalos skyrius, mokytoja Lijana Raginskienė. 

III vieta – Milda Malinauskaitė, Lietuvos vaikų ir jaunimo centras, mokytoja Rasa Bartaševičiūtė. 

III vieta – Gabija Ivančikaite, Kauno Antano Martinaičio dailės mokykla, mokytoja Roma Kotryna Juškienė.


11-15 metų amžiaus grupėje: 

I vieta – Elizabeta Sivačiova, Vilniaus r. Riešės šv. Faustinos Kovalskos pagrindinė mokykla, mokytoja Alina Černiavskaja.

I vieta – Rugilė Každailevičiūtė, Šiaulių menų mokykla, mokytoja Daiva Dominauskienė. 

I vieta – Sibilė Bašytė, Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Šatrija“, mokytoja Vaida Andrašiūnaitė.

II vieta – Smiltė Timonytė, Šiaulių menų mokykla, mokytoja Daiva Dominauskienė. 

II vieta – Rūta Ambrutytė, Kauno Simono Daukanto progimnazija, mokytoja Roma Kotryna Juškienė.

II vieta – Darija Kačinskytė, Telšių meno mokykla, Dailės skyrius, mokytoja Solveiga Šiškauskienė. 

III vieta – Miglė Leikutė, Panevėžio „Žemynos“ progimnazija, mokytoja Lina Paužuolienė. 

III vieta – Adelė Orlovska, Vilniaus rajono, Riešės šv. Faustinos Kovalskos pagrindinė mokykla, mokytoja Alina Černiavskaja. 

III vieta – Saulė Morozaitė, Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Šatrija“, mokytoja Jurgita Šimukonienė.


Padėka už kūrybingumą: 

Jelisaveta Spyrina, Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Verdenė“, mokytoja Jūratė Sinkevičienė. 

Deimantė Balčiutė, Šiaulių menų mokykla, mokytoja Daiva Dominauskienė. 

Diana Babrauskaitė, Lietuvos vaikų ir jaunimo centras, mokytoja Rasa Bartaševičiūtė. 

Liepa Šulskytė, dizaino studija „Kukutis“, Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centras, mokytoja Renata Sondaitė-Bunevičienė.

Skaistė Valančiutė, Šiaulių menų mokykla, mokytoja Daiva Dominauskienė. 

Maja Grabauskaitė, dizaino studija „Kukutis“, Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centras, mokytoja Renata Sondaitė-Bunevičienė. 

Smiltė Timonytė, Šiaulių menų mokykla, mokytoja Daiva Dominauskienė. 

Gabija Dovalgaitė, Šiaulių Dainų progimnazija, mokytoja Marytė Ruzgytė. 

Akvilė Vėdaraitė, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija, mokytojas Henrikas Mazūras.

Y. Karalevich, Lietuvos vaikų ir jaunimo centras, mokytoja Rasa Bartaševičiūtė.

Viktorija Aksiončik, Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Šatrija“, mokytoja Vaida Andrašiūnaitė. 

Martynas Pocius, Raseinių raj., Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija, mokytoja Daura Giedraitienė. 

Atilė Balčiūnaitė, Šiaulių menų mokykla, mokytoja Daiva Dominauskienė.

Mėja Lygnugarytė, dizaino studija „Kukutis“, Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centras, mokytoja Renata Sondaitė-Bunevičienė. 

Karolina Vaitiekutė, Sendvario progimnazija, mokytoja Aurelija Mačerinskienė.