D ž i a u g i a m ė s!
Centro klubo „Saulutė“ gitaros būrelio „Deka“ ir Centro klubo „Želmenėlis“ gitaros būrelio „6 stygos“ mokiniai siekia aukščiausių rezultatų dalyvaudami konkursuose.
Respublikiniame virtualiame jaunųjų atlikėjų konkurse „Naujieji atradimai“ ir laimėjo III-ias vietas.
Sveikiname mokinius ir jų mokytoją J. Sege!




