bal032025

Centro klubo „Molas” gitaros būrelis „Natų brizas“ ir klubo „Žuvėdra” ukulelės būrelio „Ukė“ duetas dalyvavo respublikiniame instrumentinės muzikos festivalyje-konkurse Gargždų Kranto progimnazijoje, kuris buvo skirtas M. K. Čiurlionio 150-osioms metinėms paminėti.

Gitaros būrelis pelnė „Originaliausios kompozicijos“ nominaciją, o ukulelės būrelio Joanos ir Beatričės duetas pelnė „Geriausio mažojo ansamblio“ nominaciją.

Mokiniai dalyvaudami šiame festivalyje susipažino su M. K. Čiurlionio kūryba ir jo harmonizuotomis liaudies dainomis, įgijo meninės ir kultūrinės patirties.

Sveikiname mokinius ir jų mokytoją Eglę Borg!