Centro klube „Želmenėlis“ įvyko Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro šokio festivalis „Arčiau judesio 2024“!
Renginio metu pasirodė mūsų Centro įvairaus amžiaus šokėjai, kurie festivalio pabaigoje buvo apdovanoti medaliais ir taurėmis! O kiek daug jaudulio ir džiaugsmo!
Sveikiname visus šokėjus, ir juos paruošusius mokytojus, dėkojame šokio pasirodymus vertinusiai komisijai, tėveliams, artimiesiems ir visiems kurie audringai palaikė mūsų šokėjus.
Nuoširdžiausias Ačiū mokytojai Gretai Jašmantaitei už iniciatyvą ir Centro Direktorei Jolantai Budrienei už šokėjų bendruomenės palaikymą!









































































