Akimirkos iš šventės „Sidabrinio kubo apdovanojimai“

Baigiantis mokslo metams praūžė graži tradicinė šventė „Sidabrinio kubo apdovanojimai“, kurios metu pasidžiaugėme mokinių pasiekimais, laimėjimais ir žinoma, buvome liudininkais labai svarbaus mokinių gyvenime momento – apdovanojimo įteikimo. Šventės „Sidabrinio kubo apdovanojimai“ metu buvo pagerbti 14 nominacijų nugalėtojai.
 
1. „Metų atlikėjas“ – Ugnė Jurevičiūtė
 
2. „Metų talentas“ – Maksim Tichonov
 
3. „Metų žvaigždė“ – Saulė Stanevičiūtė
 
4. „Metų proveržis“ – Gabija Jerochinaitė
 
5. „Metų kalbininkas“- Daniela Kryžiutė
 
6. „Metų aktyvistas“ – Erika Krištanavičiūtė
 
7. „Metų šokėjas“ – Austėja Girtaitė
 
8. „Metų solistas“ – Danielė Daugintytė
 
9. „Metų muzikantas“ – Amaja Lukė
 
10. „Metų dailininkas“ – Ema Lukošiūtė
 
11. „Metų keramikas“ – Anastasija Lopatnikova
 
12. „Metų projektų dalyviai“ – Danil Nikulin, Ilja Nikulin, Kiril Nikulin
 
13. „Metų sportininkas“ – Pijus Vaitkūnas
 
14. „Metų verslininkas“ – Armandas Pocius
 
Į šias nominacijas galėjo pretenduoti mokiniai laimėję prizines vietas įvairiuose konkursuose, varžybose, aktyviai dalyvavę projektinėse veiklose, savanoriavę ar kitaip garsinę mūsų įstaigos vardą.
 
Šių metų naujovė – administracijos ir organizatorių vieninga nuomone nutarta rinkti metų mokytoją! Metų mokytoją rinko visa Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro bendruomenė. Centro bendruomenė pasiūlė keturis pretendentus. Intriga didžiulė. Balsavimas buvo sustabdytas gegužės 29 d. Nugalėtojui pavyko persverti rezultatą tik 0,5 %. Nominacijos nugalėtoja tapo VAIDA ZACHAREVIČIENĖ!
 
Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro bendruomenė kiekvieną pavasarį taria nuoširdų AČIŪ už būvimą kartu, už savo darbą ir laisvalaikį taria centrą lankantiems dvyliktokams. Šiais metais su mumis atsisveikina klubo „Želmenėlis“ šokėjos, ne vieno konkurso dalyvės ir nugalėtojos, netgi 12 metų klubą lankiusi KAMILĖ KAŽYTĖ, EGITA RIMKUTĖ ir MONIKA NARKUTĖ.
 
Pasigrožėkime šventės momentais.