Vokalinės muzikos konkursas „Garsų paletė“

SVEIKINAME TARPTAUTINIO VAIKŲ IR JAUNIMO KONKURSO GARSŲ PALETĖ“ LAUREATUS!

4-6 metų amžiaus kategorija, solistai:

I vieta – Karina Šer (Šiauliai, Lietuva)

II vieta – Ugnė Šimaitė (Klaipėda, Lietuva)

III vieta – Marija Maminskaitė (Vilnius, Lietuva)

Specialus diplomas už geriausiai atliktą nacionalinę dainą:

Karina Šer (Šiauliai, Lietuva)

Ana Tabure (Lielvarde, Latvija)

Pranas Žadeikis (Klaipėda, Lietuva)

4-6 metų amžiaus kategorija, kolektyvai:

I vieta – vokalinis ansamblis „Lašeliukai“ (Radviliškis, Lietuva)

II vieta – ansamblis „Bitutė“  (Klaipėda, Lietuva)

III vieta – Bitučių gr. tercetas Upė Brauklytė, Adelė Štulcaitė, Solveiga Mikniūtė (Klaipėda, Lietuva)

Specialus diplomas už geriausiai atliktą nacionalinę dainą:

Vokalinis ansamblis „Lašeliukai“ (Radviliškis, Lietuva)

7-9 metų amžiaus kategorija, solistai:

I vieta – Viltė Jokimčiūtė (Šiauliai, Lietuva)

II vieta – Marija Kisieliūtė (Klaipėda, Lietuva)

III vieta – Morta Šakytė (Mažeikiai, Lietuva)

Specialus diplomas už geriausiai atliktą nacionalinę dainą:

Morta Šakytė (Mažeikiai, Lietuva)

Viltė Jokimčiūtė (Šiauliai, Lietuva)

Amelija Juonytė (Vilnius, Lietuva)

7-9 metų amžiaus kategorija, kolektyvai:

I vieta – mergaičių ansamblis (Panevėžys, Lietuva)

II vieta – vokalinis ansamblis „Auksinė žuvelė“ (Klaipėda, Lietuva)

III vieta – dainos studija „Kregždutė“ (Mažeikiai, Lietuva)

Specialus diplomas už geriausiai atliktą nacionalinę dainą:

Vokalinis ansamblis „Auksinė žuvelė“ (Klaipėda, Lietuva)

Mergaičių ansamblis (Panevėžys, Lietuva)

10-12 metų amžiaus kategorija, solistai:

I vieta – Augustė Paulavičiūtė (Klaipėda, Lietuva)

II vieta – Matas Sragauskas (Pagėgiai, Lietuva)

III vieta – Mantas Alšauskas (Kaunas, Lietuva)

Specialus diplomas už geriausiai atliktą nacionalinę dainą:

Amanda Jankovska (Lielvarde, Latvija)

Matas Sragauskas (Pagėgiai, Lietuva)

Mantas Alšauskas (Kaunas, Lietuva)

Gailė Deniušaitė (Vilnius, Lietuva)

10-12 metų amžiaus kategorija, kolektyvai:

I vieta – vokalinis ansamblis ,,Keberiokš“ junior (Klaipėda, Lietuva)

II vieta – duetas Amanda Jankovska ir Katrina Leščinska (Lielvarde, Latvija)

III vieta – dainos studija ,,Kregždutė“ (Mažeikiai, Lietuva)

Specialus diplomas už geriausiai atliktą nacionalinę dainą:

Duetas Amanda Jankovska ir Katrina Leščinska (Lielvarde, Latvija)

Vokalinis ansamblis ,,Keberiokš“ junior(Klaipėda, Lietuva)

Vokalinis ansamblis ,,Sunshine“ (Prienai, Lietuva)

13-15 metų amžiaus kategorija, solistai:

I vieta – Paulius Remeikis (Klaipėda, Lietuva)

II vieta – Viltė Grišonytė (Klaipėda, Lietuva)

III vieta – Diana Vinogradova (Polesko, Baltarusija)

III vieta – Sofija Smetanina (Panevėžys, Lietuva)

Specialus diplomas už geriausiai atliktą nacionalinę dainą:

Paulina Mankutė (Klaipėda, Lietuva)

Diana Vinogradova (Polesko, Baltarusija)

Sofija Smetanina(Panevėžys, Lietuva)

13-15 metų amžiaus kategorija, kolektyvai:

I vieta – 6-8 kl. mergaičių vokalinis ansamblis (Panevėžys, Lietuva)

II vieta – duetas Danija Areande Bedrite ir Veestards Valbe (Jūrmala, Latvija)

III vieta – vokalinis ansamblis  ,,D Studio“ (Klaipėda, Lietuva)

Specialus diplomas už geriausiai atliktą nacionalinę dainą:

Michail ir Maksim Markevič (Visaginas, Lietuva)

6-8 kl. Mergaičių vokalinis ansamblis (Panevėžys, Lietuva)

16-19 metų amžiaus kategorija, solistai:

I vieta – Danielė Budreckytė (Klaipėda, Lietuva)

II vieta – Alvydė Kniuipytė (Mažeikiai, Lietuva)

III vieta – Elzė Raubytė (Kaunas, Lietuva)

Specialus diplomas už geriausiai atliktą nacionalinę dainą:

Ilzė Jaruckytė (Klaipėda, Lietuva)

Vytautė Radzevičiūtė (Prienai, Lietuva)

16-19 metų amžiaus kategorija, kolektyvai:

I vieta – vokalinis ansamblis (Klaipėda, Lietuva)

II vieta – vokalinis ansamblis „Keberiokšt“ (Klaipėda, Lietuva)

II vieta – grupė „Lipalas“ (Klaipėda, Lietuva)

III vieta – merginų trio Gintarė Antanavičiūtė, Elzė Raubytė, Ieva Raubytė (Kaunas, Lietuva)

Specialus diplomas už geriausiai atliktą nacionalinę dainą:

Merginų trio Gintarė Antanavičiūtė, Elzė Raubytė, Ieva Raubytė (Kaunas, Lietuva)

Grupė „Lipalas“ (Klaipėda, Lietuva)

Kamerinis choras (Vilnius, Lietuva)