Aš tikrai myliu Lietuvą

Tave sukūrė būti laisvą;

tikra laisvė yra tavo viduje

John O Donohue

Nuoširdžiai sveikiname Jus su Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena!

Kasmet Klaipėdos vaikų laisvalaikio centras organizuoja respublikinę tautinių šokių ir muzikos šventę „Aš tikrai myliu Lietuvą“, skirtą Kovo–ajai. Šiais metais Tautinė šventė įvyko kitu formatu – perkelta į virtualią erdvę. Džiaugiamės, kad sulaukėme gausaus dalyvių būrio, net  46 šokių bei muzikos atlikėjų kolektyvų iš Lietuvos bendrojo ugdymo ir neformaliojo vaikų švietimo įstaigų: Trakų, Vilniaus, Šakių, Vilkaviškio, Kauno, Joniškio, Šilutės, Gargždų, Vėžaičių, Plungės, Šiaulių, Panevėžio, Mažeikių, Utenos, Marijampolės, Jurbarko ir Klaipėdos.

IV-oji virtuali respublikinė tautinių šokių ir muzikos šventė „Aš tikrai myliu Lietuvą“ rengiama siekiant skatinti vaikų ir jaunimo liaudiškų šokių grupių kolektyvų  bei ansamblių veiklą, populiarinti lietuvišką šokį ir muziką. Tai puiki galimybė vaikų ir jaunimo kolektyvams atskleisti savo kūrybinius gebėjimus.

Klaipėdos vaikų laisvalaikio centras ir šventės kūrybinė grupė džiaugiasi galėdama suteikti galimybę jauniesiems šokėjams ir muzikantams save išreikšti  ir atskleisti savo talentą!

 Tautinę šventę  galite stebėti: 

https://youtu.be/nf8yEidynUM