Tradicijos ir pasiekimai

KLAIPĖDOS VAIKŲ LAISVALAIKIO CENTRO 2016 -2017 M. MOKSLO METŲ PASIEKIMAI

 

EIL.NR. DATA RENGINIO PAVADINIMAS RENGINIO VIETA (MIESTAS, ŠALIS) KLUBO, BŪRELIO PAVADINIMAS MOKYTOJO VARDAS, PAVARDĖ PASIEKIMAI, DALYVIŲ SKAIČIUS
MIESTO
1. 2017-03-05 Piešinių konkursas „Papuoškim šventiškai Kaziuką“ Klaipėda, Lietuva Klubas „Saulutė“, dailės būrelis „Ultramarinas“ Rimvydas Kušlys Nominacija „Spalvos, užburiančios širdį“, 10 dalyvių
2. 2017-03-11 Piešinių konkursas „Nupieškime Lietuvos Nepriklausomybės dieną pasitinkančią Klaipėdą“ Klaipėda, Lietuva Klubas „Želmenėlis“, dailės būrelis „Vėtrungė“ Aurelija Mačerinskienė III vieta – GretaGaidjurgytė
3. 2017-03-31 Piešinių konkursas, skirtasJuokų dienai ,,Nerimtai“ Klaipėda, Lietuva Klubas „Želmenėlis“, dailėsbūrelis „Vėtrungė“ Aurelija Mačerinskienė III vieta – Gedvilė Jurgutytė
4. 2017-03-31 Klaipėdos miesto vaikų piešinių konkursas „Nerimtai“ Klaipėda, Lietuva Klubas „Saulutė“, dailės būrelis „Ultramarinas“ Rimvydas Kušlys II vieta –  Tadas Dvaranauskas
 RESPUBLIKINIAI
1. 2016-10 mėn. -12 mėn. Lietuvos banko finansinio raštingumo konkursas „Jauna piniginė“ Vilnius, Lietuva Klubas „Liepsnelė“, ekonomikos būrelis „Ekonomika aktyviau“ Laimutė Gegieckienė I vieta, 12 dalyvių
2. 2017-02-07 Švietimo informacinių technologijų centro koordinuojamos Saugesnio interneto projekto piešinių konkursas „Vienykimės dėl geresnio interneto!” Vilnius, Lietuva Klubas „Žuvėdra“, dailės būrelis „Linksmasis teptukas” Jelena Michno II vieta – Eva Kudinova
3. 2017-02-11 II Respublikinis šokių festivalis-konkursas „Gintarinė žiemužė 2017“ Nida, Lietuva Klubas „Draugystė“,  šokio būrelis „Credo“  Inga Palaitienė I grupė – I vieta, 18 dalyvių 
4. 2017-03 -25 KLŠA reitinginės line dance šokių varžybos ,,Linedance širdis Vilnius 2017“. Vilnius, Lietuva Klubas „Draugystė“, Linijinių šokių būrelis Vaida Zacharevičienė I vieta,  9 dalyviai
5. 2017-04-01 Respublikinis šokių festivalis „Ant stogo – 2017“ Vilnius, Lietuva Klubas „Žuvėdra“, šokio būrelis „Rio“ Lina Vaitkutė III vieta, 29 dalyviai
6. 2017-04-06 Respublikinis piešinių ir fotografijos darbų konkursas „Trijų spalvų istorija“, skirtas tautinio kostiumo ir piliakalnių metams Klaipėda, Lietuva Klubas „Saulutė“, foto būrelis „Click“ Vidūnas Kulikauskis I vieta – Urtė Jonavičiūtė,II vieta – Urtė Tamutytė,

II vieta – Evelina Dužinaitė,

III vieta – Martynas Jagminas

7. 2017-04-06 Respublikinis piešinių ir fotografijos darbų konkursas „Trijų spalvų istorija“, skirtas tautinio kostiumo ir piliakalnių metams Klaipėda, Lietuva Klubas „Žuvėdra“, dailės būrelis „Linksmasis teptukas” Jelena Michno II vieta – Timur Batuchin,III vieta – Ugnė Jurevičiūtė
8. 2017-04-28 Respublikinis šokių konkursas „Šokantys batai – 2017“ Gargždai, Lietuva Klubas „Žuvėdra“, šokio būrelis „Rio“ Lina Vaitkutė II vieta, 15 dalyviai
9. 2017-05-09 Respublikinis vaikų piešinių ir dailės darbų konkursas „Šiuolaikinė madona“, skirtas mamos dienai Klaipėda, Lietuva Klubas „Draugystė“, dailės būrelis „Vaivorykštė“ Violeta Kukienė II vieta – Ieva TakinaitėIII vieta  -Jelena Šlajūtė.

Nominacija už kūrybiškumą ir originalumą – Kamilė Kizykaitė, 3 dalyviai.

 

10. 2017-05-09 Respublikinis vaikų piešinių ir dailės darbų konkursas „Šiuolaikinė madona“, skirtas mamos dienai Klaipėda, Lietuva Klubas „Saulutė“, dailės būrelis „Ultramarinas“ Rimvydas Kušlys Nominacija už kūrybiškumą ir originalumą – Dangė Paldavičiūtė
11. 2017-05-13 XII Žemaitijos regiono jaunųjų šokėjų festivalis-konkursas Klaipėda, Lietuva Klubas „Žuvėdra“, klasikinio šokio būrelis „Duvet“ Kristina Gudelytė Nominacija „Artistiškiausi šokėjai“
 TARPTAUTINIAI
1. 2016-11-13 Tarptautinis šokių konkursas „Grand Prix“ Jūrmala, Latvija Klubas  „Draugystė“, šokio būrelis „Credo“ 

 

Inga Palaitienė I grupė – II vieta,II grupė – I vieta,

II vieta,  27 dalyviai

 

2. 2016-12-10 Tarptautinis šokių festivalis-konkursas „Kaunas fest 2016“ Kaunas, Lietuva Klubas „Draugystė“, šokio būrelis „Credo“ Inga Palaitienė I grupė – I vieta,II grupė – I vieta,  I vieta, 27 dalyviai

 

3. 2016-12-10 Tarptautinis šokių festivalis-konkursas ,,Kaunas Fest 2016“ Kaunas , Lietuva Klubas „Želmenėlis“, šokio būrelis „Atedo“ Raminta Kemzūraitė -Žvykė I grupė – II vieta, 17 dalyvių,II grupė – III vieta, 15 dalyvių,

III grupė – II vieta, 14 dalyvių

4. 2016-12-10 Baltijos šalių vaikų ir jaunimo populiariosios muzikos atlikėjų konkursas „Dainuok, žiemužėle 2016“ Šiauliai, Lietuva Klubas „Draugystė“, vokalo būrelis „Muzlaiva“ Emilija Raukienė III grupė – IV vieta, 10 dalyvių
5. 2017-01-28 Linijinių šokių konkursas „Junioru Kauss 2017“ Ryga, Latvija Klubas „Žuvėdra“, šokio būrelis „RIO“ Lina Vaitkutė I vieta, 12 dalyvių
6. 2017-03-05 Tarptautinis šokio konkursas „Eurodances 2017” Panevėžys, Lietuva Klubas „Saulutė“, šiuolaikinio šokio būrelis „Jazz up“ Inga Kuznecova – Beleškienė II grupė – III vieta, 8 dalyviai
7. 2017-03-05 Tarptautinis šokio konkursas „Eurodances 2017” Panevėžys, Lietuva Klubas „Švyturys“, šokio būrelis „Švyturiukai“ Vilma Domarkienė IV- vieta, 10 dalyvių
8. 2017-04-06 Tarptautinio jaunųjų kūrėjų projekto „Wave on Wave-2017“ konkursas „Iš močiutės skrynios“ Klaipėda, Lietuva Klubas „Draugystė“,  dailės būrelis „Vaivorykštė“ Violeta Kukienė III vieta – Viltė Varnelytė
9. 2017-04-06 Tarptautinio jaunųjų kūrėjų projekto „Wave on Wave-2017“ konkursas „Iš močiutės skrynios“ Klaipėda, Lietuva Klubas „Liepsnelė“, kūrybinės keramikos būrelis „Molinė pėda“ Živilė Malūkaitė I vieta – Gustė Jankutė
10. 2017-04-06 Tarptautinio jaunųjų kūrėjų projekto „Wave on Wave-2017“ konkursas „Iš močiutės skrynios“ Klaipėda, Lietuva Klubas „Žuvėdra“, keramikos būrelis „Lipdutis“ Jurgita Lukminienė I vieta – Ariana Gosteva,III vieta – Gustė Dreižaitė
11. 2017-04-22 Tarptautinis populiarios dainos konkursas „Pavasario fiesta 2017” Kaunas, Lietuva Klubas „Draugystė“,  vokalo būrelis „D STUDIO” Olga Kamarauskienė I vieta, 12 dalyvių
12. 2017-04-22-23 XIII tarptautinis populiarios dainos konkursas „Pavasario fiesta 2017“ Kaunas, Lietuva Klubas „Liepsnelė“, vokalo būrelis „Let‘s sing“ Erika Ostrenkova 2 laipsnio diplomas, Emilija Paulauskaitė, Kamilė Dargytė, Taura Jablonskytė
13. 2017-04-28/30 Tarptautinis šokių konkursas „European cup 2017“ Tartu, Estija Klubas „Draugystė“, šokio būrelis „Credo“  Inga Palaitienė III vieta – 8 dalyviai 

 

14. 2017-04-29 Šokių festivalis-konkursas„Rising  stars 2017“ Klaipėda, Lietuva Klubas „Želmenėlis“, šokio būrelis „Atedo“ Odeta Tkačenko I grupė – I vieta, 15 dalyvių,II grupė – I vieta, 12 dalyvių
15. 2017-05-05/06 VIII-asis tarptautinis estradinio dainavimo konkursas „Linksmieji perliukai“ Klaipėda Klubas „Švyturys“, muzikos būrelis „Muzika kartu“ Vaida Valinskienė II vieta – Andrėja Servutaitė,III vieta – Kamilė Balsevičiūtė,

I grupė – III vieta, 8 dalyviai

II grupė – diplomantai, 6 dalyviai

16. 2017-05-05/06 VIII-asis tarptautinis estradinio dainavimo konkursas „Linksmieji perliukai“ Klaipėda, Lietuva Klubas „Saulutė“, vokalo būrelis „Geras laikas“ Vaida Valinskienė III vieta – Marija Kisieliūtė, I grupė – III vieta, 10 dalyvių
17. 2017-05-13 XI tarptautinis šokio festivalis-konkursas „Aušrinė Žvaigždė“ Šiauliai, Lietuva Klubas  „Draugystė“, šokio būrelis „Credo“  Inga Palaitienė I vieta – 28 dalyviai 
18. 2017-05-20 Tarptautinis šokių konkursas „Baltic Amber Jūrmala 2017“ Jūrmala, Latvija Klubas  „Draugystė“, šokio būrelis „Credo“  Inga Palaitienė II vieta, II vieta, III vieta, 20 dalyvių
19. 2017-05-25  XIV tarptautinis vaikų piešinių konkursas „Slavų šaltinis“, skirtas slavų tautų švietėjų, šventųjų Kirilo ir Metodijaus atminimui, 2017 Klaipėda, Lietuva Klubas „Draugystė“, dailės būrelis „Vaivorykštė 

 

Violeta Kukienė 

 

II laipsnio  diplomai -Austėja Mickutė,

Amėja Viederytė

Viltė Varnelytė,

3 dalyviai.

 

20. 2017-05-28 Šokių varžybos „Palanga Dance Open 2017“ Palanga, Lietuva Klubas „Žuvėdra“, šokio būrelis „Rio“ Lina Vaitkutė I vieta – 15 dalyvių
21. 2017-05-28 Šokių festivalis – konkursas „Palanga Dance Open 2017“ Palanga, Lietuva Klubas „Želmenėlis“, šokio būrelis „Atedo“ Odeta Tkačenko III grupė – II , III vietos, 8 dalyviai
22. 2017-05-30 Tarptautinė mokinių piešinių paroda – konkursas „Miško dvasia“ Šiauliai, Lietuva Klubas „Saulutė“, dailės būrelis „Ultramarinas“ Rimvydas Kušlys Nominacija, Emilija Jurgutytė
23. 2017-05-30 Tarptautinė mokinių piešinių paroda – konkursas „Miško dvasia“ Šiauliai, Lietuva Klubas „Žuvėdra“, dailės būrelis „Linksmasis teptukas” Jelena Michno Nominacija, Ugnė Jurevičiūtė

 

2017 metai

 Tradiciniai  renginiai:

Pilietinė iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija

I–asis žemaitijos regiono gitarų festivalis „Gintarinė styga“

 

2016 metai

Pasiekimai tarptautiniuose renginiuose:

Tarptautinis šokio festivalis – konkursas „Kaunas Fest 2016“ – II vieta, III vieta, šokio būrelis „Atedo“, mokytoja Raminta Kemzūraitė

Tarptautinis šokio festivalis – konkursas „Kaunas Fest 2016“ – trys I-os vietos, šokio būrelis „Credo“, mokytoja Inga Palaitienė

Tarptautinis šokių čempionatas „Grand Prix 2016“ – I vieta, dvi II-osios vietos, šokio būrelis „Credo“, mokytoja Inga Palaitienė

Europos gatvės šokių čempionas – III vieta, šokio būrelis „Intrus“, mokytojas Mindaugas Lekauskas

Tarptautinis šokių čempionatas „European Cup 2016“ – I, II, III vietos, šokio būrelis „Intrus“, mokytojas Mindaugas Lekauskas

Tarptautinis šokių festivalis – konkursas „Baltic Amber Jurmala 2016“ –  II, III vietos, šokio būrelis „Atedo“, mokytoja Raminta Kemzūraitė

Tarptautinis šokių festivalis – konkursas „Baltic Amber Jurmala 2016“ –  I, II vietos, šokio būrelis „Credo“, mokytoja Inga Palaitienė

Tarptautinis šokių festivalis – konkursas „Baltic Amber Jurmala 2016“ –  II vieta, šiuolaikinio šokio būrelis „Jazz up“, mokytoja Inga Kuznecova

Tarptautinis šokio festivalis – konkursas „Space“ – dvi II-osios vietos, šokio būrelis „Credo“, mokytoja Inga Palaitienė

 Tarptautinis šokio festivalis – konkursas „Space“ – I vieta, šokio būrelis „Švyturiukai“, mokytoja Vilma Domarkienė

Tarptautinis festivalis-varžybos „Eurodances 2016“ – III vieta, šokio būrelis „Credo“, mokytoja Inga Palaitienė 

Tarptautinis gatvės šokių čempionatas „12th Dutch Open 2016“ – I, II, III vietos, šokio būrelis „Intrus“, mokytojas Mindaugas Lekauskas

 

Pasiekimai respublikiniuose renginiuose:

Respublikinė sporto ir meno šventė „Vaikai – olimpinės gėlės“ – III vieta, šokio būrelis „Credo“, mokytoja Inga Palaitienė

Respublikinis šokių festivalis – konkursas „Gintarinė žiemužė – 2016“ –  II, III vietos, šokio būrelis „Rio“, mokytoja Vaiga Lenkauskienė 

 

Pasiekimai miesto renginiuose:

Piešinių konkursas „NATO – mano akimis“ – prizinės vietos, dailės būrelis „Ultramarinas“, mokytoja Rimvydas Kušlys

Piešinių konkursas – paroda „Nupieškime Valstybės dieną pasitinkančią Klaipėdą“, skirta Kovo 11-ajai paminėti – Aktyviausios bendruomenės apdovanojimas 

 

Tradiciniai  renginiai:

Vaikų, tėvelių ir mokytojų sporto šventė „Olimpiečiai tarp mūsų“

Šventė – projektas „Šeimos pramogų uostas“

Gitaros būrelio koncertas  „Visi drauge, visi kartu“

V-asis vaikų teatrų festivalis „Teatro uostas“

Festivalis – projektas „Žaisminga laisvalaikio diena“

IV-asis tarptautinis vaikų ir jaunimo nacionalinės dainos konkursas „Garsų paletė“

Tarptautinė keramikos darbų paroda „Odė žemei“

VIII-asis vaikų ir jaunimo dainos festivalis „Purpurinis vakaras“

Ketvirtoji šeimų sporto šventė „Olimpiečiai tarp mūsų“