Svarbi informacija

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad nuo birželio 1 iki 12 dienos Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro mokiniams bus organizuojama projektinė veikla, edukaciniai – kūrybiniai užsiėmimai tuo pačiu užsiėmimų grafiku. Taip pat įprastu laiku veiks atviros vaikų erdvės (dėl saugumo užtikrinimo, dalyvavimui atvirų vaikų erdvių veikloje prašome registruotis klubo tel.)

Imsimės visų reikalingų priemonių saugumui centro patalpose užtikrinti, o užsiėmimus galės lankyti tik mokiniai, kurie nekarščiuoja, neturi ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių. Patalpose bus privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančią kaukę ar respiratorių (išskyrus vaikams iki 6 metų ir sporto metu), laikytis čiaudėjimo ir kosėjimo etiketo, dezinfekuoti rankas. Tėvai ir kiti pašaliniai asmenys į įstaigą įleidžiami nebus, vaikus prie įėjimų pasitiks klubo darbuotojai.

Atsižvelgiant į rekomendacijas ir oro sąlygas, ugdymo procesas gali būti organizuojamas lauke.

Prašymus dėl permokos grąžinimo arba perkėlimo į paramos gavimo sąskaitą galima pateikti el. paštu arba atvykus darbo dienomis nuo 10.00 iki 12.30 val.

Iki pasimatymo Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro klubuose. Detalesnės informacijos kviečiame kreiptis į būrelio mokytoją.