Odė žemei 2021

Kviečiame apsilankyti virtualioje tarptautinėje  keramikos darbų parodoje „Odė Žemei – 2021“, skirtoje pasaulinei Žemės dienai paminėti. Jau tradicine tapusi  paroda – šiemet IX-oji. Mažieji keramikai savo sukurtais darbais išreiškia šiltus jausmus gamtai, žemei, žmogui, skatinamas vaikų atsakingumas gamtosaugos klausimais, atkreipiamas dėmesys į nykstančias žinduolių rūšis, ugdoma ekologinė pasaulėžiūra, o taip pat pagarba kultūriniam paveldui. Parodoje eksponuojami 152 keramikos kūriniai iš 15 Latvijos ir Lietuvos ugdymo įstaigų, dalyvius parodai parengė 23 keramikos mokytojai.

Vaikų ir Jaunimo centras „Rīgas Skolēnu pils“

Mokytoja Svetlana Saveļjeva 

Marta G. 17 m. „Kolų šeima“, Arina S. 10 m. „Šuo“, Elza Č. 11 m. „Tukanas“, Estere L. 11 m. „Džiunglės“,  Marija M. 8 m. „Braškė“, Agnese D. 11 m. „Išsaugokim vėžlius“, Agnese D. 11 m. „Surikata“, Elizabete A. 12m. „Mano geriausias draugas“, Madara S. 11 m. „Katytė“, Toms L. 10 m. „Adomo obuolys“

Liepojos vaikų ir jaunimo centras

Mokytoja Dace Virsniece

Madara A. 7m. „Festivalyje“, Ruta Tereze D. 8 m. „Mano katinas“, Mara M. 7 m. „Rudens vaisių lėkštė“, Sabine Dana K. 12 m. „Arbatos puodelis“, Diana Cinkus 10 m. ,Sausainių indelis“, Grieta S. 7 m. „Žvakidė“, Marta E. 12 m. „Vaza“, Sofija S. 7 m., Luize R. 6 m., Aurora P. 6 m., Eliza R. 6 m., Katrina C. 6 m. „Saulėgrąžos“.

Kauno m. A. Martinaičio dailės mokykla

Mokytojai Remigijus Sederevičius, Andrius Siderkevičius, Aida Ragauskienė

Ieva P. 15 m. „Apsikabinimas“, Aistė A. 15 m. „Raudonoji knyga“, Smiltė B. 13 m. „Kelionė“, Patricija Ž. 13 m. „Išėjimas“, Julija P. 16 m. „Overload“, Tadas K. 15 m. „Atkakliai į priekį“, Meda G. 10 m. „Už draugystę“, Emilija S. 15 m. „Savam pasaulyje“, Gabrielė N. 15 m. „Skaidrūs vandenys“, Monika K. 15 m. „Ozono skylės skambutis“, Monika K. 15 m. „Mūsų visų namai“.

Kretingos meno mokykla

Mokytoja Lina Nikartienė

Airida P. 9 m. „Coliukės namai“, Karolina K. 13 m. „Pavasaris. Gandrai parskrido“, Beatričė P. 14 m. „Užsimaskavęs“, Brigita Ž. 14 m. „Stambiažiedis kaktusas“, Gabrielė J. 15 m. „Savana“, Goda J. 13 m. „Medis pasiruošė baltu žiedu“, Greta K. 9 m. „Aukštai pražydusi gėlė“, Karolina K. 13 m. Žvakidė „Žalia kalva“, Melita B. 13 m. „Žydintis medis tarp debesų“, Rokas P. 14 m. „Kaktusas ant mūro sienos“.

 Šiaulių menų mokykla, Taikomosios dailės būrelis

Mokytoja Laima Andruškevičienė

Viktorija K. 13 m. „Tropikų vaisius“, Gabija U. 11 m. „Vaisių krepšelis“, Mėja K. 13 m. „Laumė“, Aušrinė M. 13 m. „Dėžutė ananasas“, Izabela K. 13 m. „Lotoso žiedas“, Evelina S. 12 m. „Kokoso dubenėlis“, Vaidilė S. 12 m. „Vaza su augalais“,  Lėja Z. 11 m. „Vaza su gėlėmis“, Eglė B. 9 m. „Dėžutė ir augalai“,  Vėjas T. 8 m, „Stebuklinga žuvytė“.

Radviliškio dailės mokykla

Mokytojos Neringa Kestenienė, Inga Ginkevičiūtė, Rita Adomaitienė

Rasvita S. 14 m. „Nutūpę“, Lukas L. 14 m. „Vabalai”, Skaistė K. 16 m. „Žaltys – Eglių karalius”, Skaistė K. 16 m. „Eglė”, Gabija B. 12 m. „Žemės vabalėliai”, Robertas Ž. 12 m. „Žemės vabalėliai“, Miglė M. 11 m. „Bundantys augalėliai“, Karolina  P.  10 m. „Bundantys augalėliai“, Dovilė  P. 11 m. „Bundantys augalėliai“, Gintarė  Ž. 11 m. „Bundantys augalėliai“, Regimantas T. 14 m. „Žuvis“, Saulė T. 13 m. „Daigelis“, Urtė V. 13 m. „Lelija“, Regimantas T. 14 m. „Daigelis“, Melita V. 13 m. „Lelija“, Kotrina M. 15 m. „Verba“, Saulė T. 13 m. „Verba“, Emilė D. 13 m. „Žemės gimimas“ .

Tauragės meno mokykla

Mokytoja Margarita Paukštaitienė

Gabija Ž. 17 m. „Išmintingoji Žemės Pelėda“, Ana T. 15 m. „Giesmė Žemei“, Džiugas P. 12 m. „Pavasario Paukštis“, Austėja Š. 9 m. „Katinas Taškutis“.

Platelių meno mokyklos Žemaičių Kalvarijos dailės skyrius

Mokytoja Vaida Blistrubienė

Alanta R. 12 m. „Žirgelis pavargo“, Alanta R. 12 m. „Žiedo pilnatvė“, Anastasija Č. 12 m. „Murkia J“, Anastasija Č. 12 m. „Mama žąsis“.

Plungės Mykolo Oginskio meno mokykla

Mokytojas Valdas Simutis

Sintija R. 13 m. „Dinozauras“, Guoda  P. 13 m. „Vienaragis“, Emilija  P. 13m. „Žuvis“

Palangos Stasio Vainiūno meno mokykla

Mokytoja Živilė Malūkaitė

Izabelė 10 m. „Ažūriniai šviestuvai”, Roberta 9 m. „Ažūriniai šviestuvai”, Gabrielė 10 m. „Ažūriniai šviestuvai”.

Klaipėdos moksleivių saviraiškos centras, keramikos studija „Žiezdrė”

Mokytojos Vida Daukšienė, Romanna Kulik

Eisvina B. 16 m. „Drakonas”, Rytis Š. 13 m. „Vieversiai žadina žemę”, Elena J. 10 m. „Žuvelės”, Aurelija B. 16 m. „Lakštingalos”, Mingailė Z. 10 m. „Zuikis”, Aurelija B. 16 m. „Boružės”, Aurelija B. 16 m. „Saulės žiedas”, Ema K. 12 m. „Gėlė prie jūros”, Elija D. 12 m. „Meškiukas”, Ema K. 12 m. „Zuikutis”.

Katrina J. 10 m „Slibinas”, Katrina J. 10 m. „Pavasaris”, Ana P. 7 m. „Vandenyno pasaulis”, Jokūbas Š. 8 m. „Svajonių autobusas”, Marta B. 10 m. „Šuniukas”, Polina K. 14 m. „Medaus ?”, Augustas J. 9 m. „Apelsinas”, Anastasija S. 9 m. „Užgavėnių blynams”, Aurėja L. 6 m. „Katytė”, Kornelija G. 9 m. „Gyvybės medis”, Monika N. 11 m. „Židinys”.

Klaipėdos „Verdenės“ progimnazija 

Mokytojas Raimondas Prikockis

Lukas S. 7 m. ,,Indai”( 1,2,3,4), Istėjus M. 7 m. ,,Ant suoliuko”, Joris B. 7 m. ,,Neptūnas”.

Klaipėdos socialinių paslaugų centras „Danė‘‘

Mokytoja Julija Baranova

Dainius P. 17 m. ,,Gyvybės medis”, ,,Kelionė į Amazonę”, Dovydas 1 m. „Paukštė“, Ignas P. „Sraigės rytas“, Karolis N. 17 m.

Klaipėdos Maksimo Gorkio progimnazija

Mokytoja Natalija Sviderskaja

Vladislav G. 7 m, „Pelytė“, Aleksei I. 7 m. „Dinozauras“, Kiril K. 7 m. „Karvė“, Kamila D. 7 m. „Vienaragis“, Roman J. 7 m. „Pelėda“, Valerija S. 7 m. „Driežas“, Marija K. 7 m. „Nykštukas“.

Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro klubas „Draugystė’’

Mokytoja Violeta Kukienė

Gabrielė S. 10 m. ,,Žuvis”, Akvilė V. 7 m. ,,Žuvis”, Oresta T. 8 m. ,,Žuvis”,  Atlanta Š. 8 m. ,,Žuvis”,  Armandas P. 9 m. ,,Pilis”, Jokūbas D. 11 m. ,,Pilis”, Anastasija L. 11 m. ,,Klaipėda”, Samanta B. 8 m. ,,Klaipėda”, Urtė Ž. 11 m. ,,Pilis”, Viktorija K. 10 m, Marija P. 8 m. ,,Laivai”

Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro klubas „Žuvėdra“, keramikos būrelis „Lipdutis“

Mokytoja Jurgita Lukminienė

Žemyna S. 9 m. ,,Naminukas”, Ugnė M. 12 m. ,,Pelėda”, Mišelė S. 13 m . ,,Pavasario žiedas”, Vaiva M. 12 m. ,,Nykštuko namelis”, Marija J. 12 m. ,,Krokodiliukas”, Gintarė L. 10 m. ,,Varlytės namai”, Danielė Ž. 11 m. ,,Vabalas – dėžutė”, Kotryna 12 m. ,,Rudeninė lėkštė”, Aušrinė I. 11 m. ,,Lėkštė – ramunė”, Gertrūda I. 8 m. ,,Pėdutė”, Rugilė M. 10 m. ,,Bitė – dėžutė”

Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro klubas „Liepsnelė“, kūrybinės keramikos būrelis „Molinė pėda“

Mokytoja Živilė Malūkaitė

Beatričė 10 m., Herkus 10 m., Kornelija 10 m., Vakarė 7 m., Patricija 9 m.

Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro klubas „Žuvėdra“, keramikos būrelis „3D keramika“

Mokytoja Raimonda Švickienė

Elisa G. 10 m. ,,Pavasaris miške”, Gabija N. 10 m. ,,Grįžtantys paukščiai”, Neilas S. 11 m. ,,Sraigė”, Urtė Š. 10 m. ,,Vienaragis”.