2018

Dėkojame, kad dalyvavote Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro organizuotame piešinių ir fotografijos darbų konkurse „Trijų spalvų istorija“, skirtame Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui. Šiais metais sulaukėme beveik 900 konkursinių darbų.

2018 m. balandžio 17 d. Klaipėdos apskrities viešojoje I. Simonaitytės bibliotekoje vyko Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro organizuoto respublikinio piešinių ir fotografijos darbų konkurso „Trijų spalvų istorija“ parodos atidarymas ir konkurso nugalėtojų apdovanojimai.

Dėkojame visiems dalyvavusiems.

Daugiau informacijos:

Pranešimas portale „Švietimo naujienos“

Pranešimas portale „Švietimo gidas“

 

Piešinių vertinimo komisijos nariai:

  1. Neformaliojo švietimo dailės mokytoja ekspertė Jurgita Šakinienė
  2. Neformaliojo švietimo dailės mokytoja ekspertė Loreta Poškienė
  3. Neformaliojo švietimo dailės mokytoja ekspertė Loreta Laurinavičienė

 Nuotraukų vertinimo komisijos nariai:

  1. Fotografas, Klaipėdos fotografų klubo „Fotokalvė“ narys Donatas Vaičiulis
  2. Fotografė, Klaipėdos fotografų klubo „Fotokalvė“ narė Jūratė Čiakienė
  3. Fotografas, Klaipėdos fotografų klubo „Fotokalvė“ narys Tomas Pikturna

 

PIEŠINIŲ KONKURSO NUGALĖTOJAI:

 I grupė 3-6 metų:

I vieta – Andrėja Martinkutė, 6 metai, Kretingos raj. Darbėnų gimnazijos Ikimokyklinio ugdymo skyrius, „Keliaujame į turgų“

II vieta – Ugnė Sturonaitė, 5 metai, Kauno raj. Domeikavos lopšelis – darželis, „Trys spalvos – Lietuva“

III vieta – Kevinas Parchomenko, 6 metai, Klaipėdos lopšelis – darželis „Papartėlis“, „Klaipėdos pilis“

Andrėja Martinkutė, 6 metai, I vieta Ugnė Sturonaitė, 5 metai, II vieta Kevinas Parchomenko, 6 metai, III vieta

II grupė 7-10 metų:

I vieta – Eimantas Kačinas, 9 metai, Šilalės meno mokykla, „Giesmė Lietuvai“

II vieta – Adelė Turskytė, 10 metų, Klaipėdos Karalienės Luizės jaunimo centras, nėra pavadinimo

III vieta – Joris Zaikauskas, 10 metų, Šilalės meno mokykla, „Visi už Lietuvos laisvę“

 Eimantas Kačinas, 9 metai, I vieta Adelė Turskytė, 10 metų, II vieta Joris Zaikauskas, 10 metų, III vieta

III grupė 11-14 metų:

I vieta – Rytis Bukšaitis, 14 metų, Kauno specialioji mokykla, „Senieji raštai“

II vieta – Eva Valiūtė, 12 metų, Šilutės meno mokykla, „Lietuvos šimtmetis“

III vieta – Luka Asinavičiūtė, 13 metų, Telšių „Kranto“ progimnazija, „Nupiešiu Lietuvą“

Rytis Bukšaitis, 14 metų, I vieta Eva Valiūtė, 12 metų, II vieta Luka Asinavičiūtė, 13 metų, III vieta

IV grupė 15-19 metų:

I vieta – Rūta Vasilevičiūtė, 18 metų, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija, „Trijų spalvų istorija“

II vieta – Ieva Šmitaitė, 15 metų, Klaipėdos Adomo Brako dailės mokykla, „1918 m. Pirmieji laisvės žiedai“

III vieta – Vilmantas Kamas, 16 metų, Kauno specialioji mokykla, „Gedimino pilis“

Ieva Šmitaitė, 15 metų, II vieta Rūta Vasilevičiūtė, 18 metų, I vieta Vilmantas Kamas, 16 metų, III vieta 

 

Laureatai:

  1. Elena Mikšaitė, 3 metai, Kauno lopšelis – darželis „Židinėlis“, „Mergaitė“
  2. Edvinas Venckus, 5 metai, Kretingos lopšelis – darželis „Žilvitis“, nėra pavadinimo
  3. Danielė Šaparavičiūtė, 6 metai, Alytaus lopšelis – darželis „Putinėlis“, „Mes esam dzūkai“
  4. Kotryna Plukaitė, 8 metai, Jonavos Janinos Miščiukaitės meno mokykla, „Šventinis pajūris“
  5. Vytautė Atstupėnaitė, 8 metai, Panevėžio „Vilties“ progimnazija, „Tautos paveldas“
  6. Ugnė Riaubaitė, 10 metų, Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro klubas „Žuvėdra“, „Mūsų Lietuva“
  7. Eglė Paulikaitė, 10 metų, Joniškio „Saulės“ gimnazija, „Baltijos kelias“
  8. Rugilė Petkevičiūtė, 10 metų, Klaipėdos Adomo Brako dailės mokykla, „Trys spalvos“
  9. Richardas Pankinas, 12 metų, Šiaulių logopedinė mokykla, „Vilnius“
  10. Katrė Urbonaitė, 12 metų, Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija, „Aš švenčiu Kovo 11-ąją“
  11. Gabija Gužauskaitė, 12 metų, Klaipėdos Karalienės Luizės jaunimo centras, nėra pavadinimo
  12. Rūta Mielytė, 13 metų, Šilutės meno mokykla, „Mūsų kraštas“
  13. Martina Kaulinskaitė, 14 metų, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija, „Trispalvė Lietuva“
  14. Gabija Malinauskaitė, 14 metų, Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro klubas „Draugystė“, „Varpinė“
  15. Živilė Balčiūnaitė, 17 metų, Klaipėdos „Žemynos“ gimnazija, „Dainuojanti Lietuva“
  16. Ugnė Mitigailaitė, 17 metų, Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija, interpretacija pagal M. K. Čiurlionį „Saulės šviesoje“

Elena Mikšaitė, 3 metai, laureatė Edvinas Venckus, 5 metai, laureatas Danielė Šaparavičiūtė, 6 metai, laureatė Kotryna Plukaitė, 8 metai, laureatė Vytautė Atstupėnaitė, 8 metai, laureatė Ugnė Riaubaitė, 10 metų, laureatė Eglė Paulikaitė, 10 metų, laureatė Rugilė Petkevičiūtė, 10 metų, laureatė Richardas Pankinas, 12 metų, laureatas Katrė Urbonaitė, 12 metų, laureatė Gabija Gužauskaitė, 12 metų, laureatė Rūta Mielytė, 13 metų, laureatė Martina Kaulinskaitė, 14 metų, laureatė Gabija Malinauskaitė, 14 metų, laureatė Živilė Balčiūnaitė, 17 metų, laureatė Ugnė Mitigailaitė, 17 metų, laureatė

 

FOTOGRAFIJOS DARBŲ KONKURSO NUGALĖTOJAI:

 I grupė 10-14 metų:

I vieta – Paula Perminaitė, 13 metų, Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro klubas „Saulutė“, „Trys spalvos, trys vėliavos“

II vieta – Urtė Jonavičiūtė, 13 metų, Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro klubas „Saulutė“, „Tėvynė lauks Jūsų sugrįžtant“

III vieta – Dominyka Žilevičiūtė, 13 metų, Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro klubas „Saulutė“, „Neblėstanti liepsna“

 

10. Paula 13 m. Trys spalvos, trys vėliavos 11. Urtė 13 m. Tėvynė lauks Jūsų sugrįžtant 2. Dominyka 13 m. Neblėstanti liepsna

II grupė 15-19 metų:

I vieta – Agnė Vaičiakauskaitė, 17 metų, Naujosios Akmenės Ramučių gimnazija, „Mano mintyse“

II vieta – Aistė Balčaitytė, 16 metų, Raseinių raj. Ariogalos gimnazija, „Ore sklandantis tautiškumas“

III vieta – Kamilė Fokaitė, 15 metų, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija, „Laisvos vaikystės pasaka“

1. Agnė 17 m. Mano mintyse Processed with VSCO with hb2 preset 18. Kamilė 15 m. Laisvos vaikystės pasaka

 

 

PIEŠINIŲ KONKURSO DALYVIAI

3-6 metų amžiaus grupė

7-10 metų amžiaus grupė

11-14 metų amžiaus grupė

15-19 metų amžiaus grupė

 

NUOTRAUKŲ KONKURSO DALYVIAI

10-14 metų amžiaus grupė