Kviečiame į šventę „Šeimos pramogų uostas“

ŠVENTĖ „ŠEIMOS PRAMOGŲ UOSTAS“

2014-09-20

 

2014-ieji – šeimų metai. Klaipėdos vaikų laisvalaikio centras tradiciškai šeimas kviečia rugsėjo 20 dieną atvykti prie jūros į Melnragėje vyksiančią šventę „Šeimos pramogų uostas“. Šventėje pramogų gausa džiugins ir didelius, ir mažus.

Šį kartą renginio dalyviai kviečiami ne tik švęsti ir linksmintis, bet ir sportuoti. Šią dieną organizuojamas Šeimų bėgimas, kuriame kviečiami dalyvauti visi šeimos nariai. Bėgimo startas vyks prie PC „Studlendas“ 12:00, finišas – Melnragėje. Tai gali įveikti kiekvienas! Trąsa  – tik 2 km.

Į šeimų bėgimą dalyvius kviečiame registruotis el. paštu klaipedosvlc@gmail.com ir Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro klubuose iki rugsėjo 19 dienos arba renginio dieną prie PC „Studlendas“. Registracija vyks – 11:00-11:45.

Bėgimo dalyviai bus apdovanoti.

 

Šeimų bėgimo dalyvius kviečiame pasitikti Melnragės žiede, kur nuo 13:00 val. iki 16:00 val.  vyks šventė „Šeimos pramogų uostas“.

Šventėje mažųjų laukia linksma klounų „Dulidu“ programa, kurios metu vaikai šoks, žongliruos, vaikščios lynu ir surengs tikrų tikriausią pasirodymą šventės svečiams.

Pačių mažiausiųjų laukia balionų Fėjos  stebuklai bei muilo burbulų šou.

Mamytėms ruošiamas super mamų turgelis, o tėvelių ir senelių akis džiugins senovinių automobilių asociacijos „Seni kibirai“ automobiliai bei baikerių klubo „Chimeras MC“ motociklai.

Taip pat Jūsų lauks linksmybės ant batuto, kūrybinės dirbtuvės, kur savo rankomis galėsite pasigaminti įvairiausių darbelių, pabūti gatvės muzikantais, paragauti gimtadienio skanumynų ir dar daug kitų staigmenų.

Rugsėjo 20 dieną Šeimos bėgimo dalyvių laukiame prie PC „Studlendas“, o visų kitų svečių – Melnragės žiede vyksiančioje šventėje „Šeimos pramogų uostas“.

 

Renginys nemokamas.

 

Bendra informacija:

Organizatorius: Klaipėdos vaikų laisvalaikio centras.

Laikas: 2014 m. rugsėjo 20 d.

12:00 – Šeimos bėgimas nuo PC „Studlendas“

13:00-16:00 – šventė „Šeimos pramogų uostas“ Melnragės žiede.

Generalinis renginio rėmėjas: AB „Klaipėdos nafta“,

Rėmėjai – Dienraštis „Klaipėda“, radijos stotis „Laluna“

Renginio draugai – Šiaulių moksleivių namai, labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“, senovinių automobilių asociacija „Seni kibirai“, baikerių klubas „Chimeras MC“.

 

afisa