Konkursas „Trijų spalvų istorija“

Balandžio 6 d. Klaipėdos vaikų laisvalaikio centre vyko respublikinio piešinių ir fotografijos darbų konkurso „Trijų spalvų istorija“, skirto tautinio kostiumo ir piliakalnių metams laureatų apdovanojimai ir parodos atidarymas. Atsiimti apdovanojimų atvyko dalyviai iš visos Lietuvos. Sveikiname konkurso laureatus, nominantus, mokytojus ir visus dalyvius.

 

Konkurso „Trijų spalvų istorija“ nuostatai

 

Piešinių vertinimo komisijos nariai:

Henrikas Šurkus – Ketvergių pagrindinės mokyklos dailės mokytojas, Lietuvos dailininkų sąjungos narys.

Inga Šmitienė – Klaipėdos Adomo Brako dailės mokyklos piešimo – grafikos mokytoja.

Jūratė Kavaliauskienė – Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijos direktoriaus pavaduotoja meniniam ugdymui.

 

Nuotraukų vertinimo komisijos nariai:

Dovilė Čižaitė – Jonikė – fotografė, fotografų klubo „Fotokalvė“ narė.

Donatas Vaičiulis – fotografas, fotografų klubo „Fotokalvė“ narys.

Vytautas Petrikas – fotografas, fotokorespondentas.

 

PIEŠINIŲ KONKURSO LAUREATAI:

3-6 METŲ AMŽIAUS GRUPĖ

I vieta – Motiejus Šimkus, 5 metai, Plungės lopšelis – darželis „Rūtelė“, „Lietuvos šventė ant Gandingos piliakalnio“, mokytoja Lina Mickevičienė.

II vieta – Timur Batuchin, 4 metai, Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro klubas „Žuvėdra“, „Pilis“, mokytoja Jelena Michno.

III vieta – Martyna Mikelkevičiūtė, 6 metai, Darbėnų gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyrius, „Mano seneliai“, mokytoja Daiva Katkutė.

Motiejus Šimkus, 5 metai, Plungė, I vietaTimur Batuchin, 4 metai, Klaipėda, II vietaMartyna Mikelkevičiūtė, 6 metai, Darbėnai, III vieta

7-10 METŲ AMŽIAUS GRUPĖ

I vieta – Aira Neverdauskaitė, 9 metai, Tauragės „Aušros“ pagrindinė mokykla, „Lietuvaitės“, mokytoja Vida Karbauskienė.

II vieta – Kamilė Vilkanauskaitė, 9 metai, Šilutės meno mokykla, „Lelių piliakalnis“, mokytoja Neda Jencienė.

III vieta – Ugnė Jurevičiūtė, 9 metai, Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro klubas „Žuvėdra“, „Lietuvos piliakalnis“, mokytoja Jelena Michno.

Aira Neverdauskaitė, 9 metai, Tauragė, I vietaKamilė Vilkanauskaitė, 9 metai, Šilutė, II vietaUgnė Jurevičiūtė, 9 metai, Klaipėda, III vieta

 

11-14 METŲ AMŽIAUS GRUPĖ

I vieta – Beatričė Arštikytė, 13 metų, Tauragės „Aušros“ pagrindinė mokykla, „Rūbų gražumas – svieto margumas“, mokytoja Vida Karbauskienė.

II vieta – Rūta Baležentytė, 12 metų, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla, „Šalis ta Lietuva vadinas“, mokytoja Elė Zdanavičienė.

III vieta – Mantė Vilkauskaitė, 11 metų, Skuodo meno mokykla, „Aukštaitė“, mokytoja Sonata Daukšienė.

Beatričė Arštikytė, 13 metų, Tauragė, I vietaRūta Baležentytė, 12 metų, Alytus, II vietaMantė Vilkauskaitė, 11 m., Ylakiai, Skuodo raj. III vieta

15-19 METŲ AMŽIAUS GRUPĖ 

I vieta – Martynas Tumutis, 16 metų, Tauragės „Aušros“ pagrindinė mokykla, „Skrydis per Lietuvą“, mokytoja Vida Karbauskienė.

II vieta – Gintarė Pociūtė, 15 metų, Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinė gimnazija, „Giedantis paukštis Imbarės piliakalnio papėdėje“, mokytoja Valdonija Karaliūnienė.

III vieta – Deimantė Vasiliauskaitė, 18 metų, Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija, „Suk suk ratelį“, mokytoja Danguolė Žukauskienė.

Martynas Tumutis, 16 metų, Tauragė, I vietaGintarė Pociūtė, 15 metų, Kretinga, II vietaDeimantė Vasiliauskaitė, 18 metų, Kelmės raj., Tytuvėnai, III vieta

NOMINACIJOS UŽ KŪRYBIŠKUMĄ IR TECHNIKŲ ĮVALDYMĄ:

  1. Liepa Čepulytė, Meinardas Žukas, Jokūbas Naraškevičius, 6 metai, Klaipėdos lopšelis – darželis „Atžalynas“, „Takeliu per gimtinę“, mokytoja Erika Štabokė.
  2. Andrėja Martinkutė, 5 metai, Darbėnų gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyrius, „Motinėlė vaikelį supa“, mokytoja Daiva Katkutė.
  3. Elzė Michejenka, 8 metai, Klaipėdos Vydūno gimnazija, mokytoja Violeta Kukienė.
  4. Lina Juknaitė, 11 metų, Šiaulių moksleivių namai, „Piemenėlio godos“, mokytoja Laima Andruškevičienė.
  5. Modestas Juška, 13 metų, Skuodo meno mokykla, „Tautos grožis“, mokytoja Sonata Daukšienė.
  6. Nikita Novikov, 14 metų, Klaipėdos „Pajūrio“ pagrindinė mokykla, „Gimtinės raštas“, mokytoja Valerija Novikova.
  7. Jelizaveta Gaidarova, 14 metų, Klaipėdos „Pajūrio“ pagrindinė mokykla, „Trispalvis žibintas“, mokytoja Valerija Novikova.
  8. Uljana Kudriavceva, 14 metų, Klaipėdos „Gabijos“ progimnazija, „Senovinės pilies juosta“, mokytoja Valerija Novikova.
  9. Milda Kančelskytė, 18 metų, Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija, „Duok, sesele, baltąją rankelę“, mokytoja Danguolė Žukauskienė.

Andrėja Martinkutė, 5 metai, Darbėnai, nominacija už kūrybiškumą ir technikos įvaldymą Elzė Michejenka, 8 metai, Klaipėda, nominacija už kūrybiškumą ir technikos įvaldymą Jelizaveta Gaidarova, 14 metų, Klaipėda, nominacija už kūrybiškumą ir technikos įvaldymą Liepa Čepulytė, Jokūbas Naraškevičius, Meinardas Žukas, 6 metai, Klaipėda, nominacija už kūrybiškumą ir technikos įvaldymą Lina Juknaitė, 11 metų, Šiauliai, nominacija už kūrybiškumą ir technikos įvaldymą Milda Kančelskytė, 18 metų, Kelmės raj., Tytuvėnai, nominacija už kūrybiškumą ir technikos įvaldymą Modestas Juška, 13 metų, Skuodo raj., Ylakiai, nominacija už kūrybiškumą ir technikos įvaldymą Nikita Novikov, 14 metų, Klaipėda, nominacija už kūrybiškumą ir technikos įvaldymą Uljana Kudriavceva, 14 metų, Klaipėda, nominacija už kūrybiškumą ir technikos įvaldymą

 

NUOTRAUKŲ KONKURSO LAUREATAI:

10-14 METŲ AMŽIAUS GRUPĖ

I vieta – Urtė Jonavičiūtė, 12 metų, Klaipėdos vaikų laisvalaikio centras, „Piešinio istorija“, mokytojas Vidūnas Kulikauskis.

II vieta – Urtė Tamutytė, 13 metų, Klaipėdos vaikų laisvalaikio centras, „Biržos tiltas“, mokytojas Vidūnas Kulikauskis.

III vieta – Martynas Jagminas, 13 metų, Klaipėdos vaikų laisvalaikio centras, „Trispalvis medis“, mokytojas Vidūnas Kulikauskis.

Urtė Jonavičiūtė, 12 metų, Klaipėda, I vietaUrtė Tamutytė, 13 metų, Klaipėda, II vietaMartynas Jagminas, 13 metų, Klaipėda, III vieta     

15-19 METŲ AMŽIAUS GRUPĖ

I vieta – Lukas Rebždys, 19 metų, Raseinių r. Ariogalos gimnazija, „Trijų spalvų lašeliai“, mokytoja Dalė Ūselienė.

II vieta – Evelina Dužinaitė, 16 metų, Klaipėdos vaikų laisvalaikio centras, „1984-ųjų laisvės spalvos“, mokytojas Vidūnas Kulikauskis.

III vieta – Agnė Vaičiakauskaitė, 16 metų, Naujosios Akmenės Ramučių gimnazija, ,,Žavėjimasis mūsų trispalve“, mokytojas Darius Jonas Kazlauskas.

Lukas Rebždys, 19 metų, Ariogala, I vietaEvelina Dužinaitė, 16 metų, Klaipėda, II vietaAgnė Vaičiakauskaitė, 16 metų, Naujoji Akmenė, III vieta

PIEŠINIŲ KONKURSO DALYVIAI

 

NUOTRAUKŲ KONKURSO DALYVIAI

Gabrielė Juknytė, 7 metai, „Mano istorija“ Neidas Steckis, 10 metų, „Švėkšna“ Gabrielė Pirčiuk, 16 metų, „Amžina Dolmeno galybė“ Goda Orlakaitė, 18 metų, ,,Daina Žemaitijos žemei”Lina Ivanauskaitė, 16 metų, „Lopaičių šaltinėlio gyvastis“ Lina Česnakaitė, 18 metų, „Susikaupimas“ Renaldas Danilevičius, 16 metų, „Lopaičių piliakalnio ramybė“